1. Доброго вечора, дорогі друзі! Шановні вчителі, батьки, гості! Сьогодні ми
Скачати 94.29 Kb.
Pdf просмотр
Дата конвертації29.12.2016
Розмір94.29 Kb.

------1-----
1. Доброго вечора, дорогі друзі Шановні вчителі, батьки, гості Сьогодні ми зібралися на незвичайне свято, якого немає в жодному календарі. У ньому поєднані біль розлуки і світлі надії, радість зустрічі з майбутнім. Сьогодні прощаються зі школою наші випускники. Разом Сьогодні у нас – випускний вечір
1. Полишивши турботи вдома, Що вас змітають наче вал,
Довірившись собі самому, Ви потрапляєте на бал. Це бал не той, несвітський давній, Ні, це найкращий злет останній Найкращих учнів, що ідуть У світі обирати путь.
1. Уже позаду дні школярські, Дитинства радісного дні Всі процедури канцелярські Завершені, і випускні Екзамени успішно здані.
2. Вже й дзвоник продзвенів останній, А далі що – не нам гадать. Сьогодні ж будем святкувать! Життя - вічний вокзал, де розлучаються, зустрічаються, плачуть і радіють. І сьогодні ми з Вами - на вокзалі прощання з дитинством, шкільними роками.
Час іде. Потяг стоїть біля перону.
( ГУДОК) 1
А пасажири щось запізнюються.
2. Дорослими вже стали діти , Їх повноліття і тріумфу час настав Запрошуємо випускників востаннє Зайти у цей знайомий рідний зал Під музику заходять випускники).Under Alex Hepburn 2
1 Позаду залишилися уроки, Щоденники, екзамени, дзвінки, Вибули разом одинадцять років Усе скінчилось. ВИ – ВИПУСКНИКИ
2 Шановні присутні ! Перед вами такі знайомі і водночас незнайомі, бо такі вже дорослі діти. Познайомимося з ними.
про випускників)
-----2------.
Мила і скромна,Завжди привітна Вона, як квіточка розквітла. На уроках все встигаєІ Труднощі усі долає. Вона всього доб*ється Болиш наполегливим все удається. Вона, ніби зірочка в небі, немов намистинка
Це наша випускниц– Помаз Христинка..
. Хто це Хто це Скажіть, люди Цей красунчик з Голлівуду.
Може, він із Данії, Бо душа компанії. Він веселий, енергійний дуже Нема в школі дівчат до нього байдужих, Не розкажеш про нього всього, Водень Ярослав всі звуть його.

Задумливий і вишуканий стиль- Це особистий стиль, її життя. Вона дорогою складних школярських миль По дійсності іде у майбуття. Із усмішкою , мову Мони Лізи , Струнка, граціозна, немов тополина Вона долала труднощі, капризи Незрівнянна наша Шпак Ірина.
Мріє він господарем, мабуть добрим стати, Щоб до школи не ходить, а вже працювати. Від Бога дар до праці є у нього, У цього хлопця доброго, простого.
А зараз грає він в ігри спортивні,
Накачавши м’язи дивні.
Предмет дівочих мрій – Це, безумовно, …Василенко наш Андрій.

--------3------- А ця дівчинка де зявляється, Всі щиро посміхаються, Бо вона пригожа І на сонечко так схожа. Вона активістка - завжди в центрі подій, Ти сперечатися з нею не смій Непосидюча, така одна,
Матвєєва Тетяна вона. Спочатку він був непомітним хлопцем Та ось вже вимахав на зріст під метра два. І коли знизу дивишся на нього, То крутиться дедалі голова. Він усюди устигає І дівчат не обминає. Він і дома помічник,
Макотра Павло – наш випускник
Із лиця хоч водиці напийся, ну а очі - безодня одна
І куди вже тій Скарлетт рівнятись
з нашою випускницею –
ось яка вона
До фігури і лиця слів не підібрати. Просте слово - красота з нею не зрівняти. Не дівчинку, а скарб ми маємо- Олю Артозей вітаємо.
Він товариш благородний
Добрий, чесний, гарний, модний,

Щира посмішка оця
Завойовує серця.
Симпатичний чорнобривчик, з усмішкою очі, Ну хто ж собі чоловіка такого не схоче. На скутері пронесеться, мов дзвін, Випускник Вітя Ашомок він.

--------4-------
1 Дорогі випускники Вітаємо Вас на нашому вокзалі прощання. Тане поспішайте сідати у вагони,які помчать вас в доросле життя. У вас іще є час до світанку. Тільки сьогодні вище зможете повернутися в своє дитинство, згадати все, що пам’ятається. І це можна зробити тільки сьогодні і тільки до світанку
2 І пам’ятайте: ви можете побувати в своєму дитинстві, але як гості,а гості, як визнаєте, довго не затримуються, і там вам місця вже немає. Ну що готові до подорожі в минуле
Тоді сідаймо у вагони і рушаймо в подорож.
Звук поїзда. 3
1 Дитинство любе в казку заблукало І в чудесах осіло назавжди, Довкола все таким дорослим стало, І кличе вас в незвідані світи.
2
Та сталася подія особлива Зустрілися й сплелися два світи. Дорослий світ й дитинство ваше миле, Тож зробіть останній крок туди.
1 Обійміться з казкою востаннє, Прощатися з дитинством час настав. Дорослими зустрінете світання, Великий світ обійми розпростав.

1996 рік.

1 Щось мине чуємо дитячого плачу Все тихо.
2 Аз чого ж все почалося
1 Зустрілися вінта вона, поєднали свої долі Як же добре що зустрілися вони у житейському морі
,
знайшовши за темними туманами берег своєї любові із хвилями тривог .
1 Запрошуємо їх на цю сцену молодих, красивих, ще необтяжених турботами 2 Наталію і Сергія,
1 Олену і Миколу,
2 Валентину та Ігоря,
1 Олену та Валерія,
--------5-------
2 Ірину та Анатолія,
1 Наталію та Олександра,
2 Аллу та Володимира,
1 Марію та Євгена.
2 Ось з чого все почалося.
Повільний танець 4
Стук лелек. 5
1 Чуєте Це лелеки Отже, поки молоді люди танцювали, лелеки не дрімали.Перший раз прилетіли в листопаді, двох дівчаток і хлопчика принесли.
2 А потім уже почали з Нового року. Першого хлопчика щедрувальникам лелека віддав, потім дівчат-у лютому і квітні.
1 (Стук лелеки) Не всі. Щось розгубились лелеки, та й двоє. Хлопчиків не знають кому віддати. І тільки в липні знайшов розумний птах батьків для Ярослава, аж у Шостку літав.
2 А другий де тільки не бував і у Жадові, і Довжику. А потім думає полечу яв Йоршов. Ось там і знайшов, ледве встиг Андрія в гарні руки віддати 1 вересня.

(Проносять 1997-1998 )
1 Звернемось одразу ми до прологу, Щоб вирушити у довгу дорогу.
97-98 роки прийшли, І в історію ввійшли.
2 У Машеві дива великі звершились — діти тут народились. Маленькі такі і дуже гарненькі, Але вередливі, хоч веселенькі.
1 Тече ріка, об берег хвилі б’ються,
Сім’я щаслива, дітлахи сміються. Він татом став, вона матуся, І гріє серце всім солодкий щем.
2 Спливають, наче миті, роки. І все гаразді все нівроку, Маленькі ручечки і ніжки Сьогодні підросли он трішки.
1 Зоріє оченятами мале, Сопе тихенько носик,
----------6--------- Прилип маленький чубчик до чола, Матусі уявляються вже коси. Вуста рожеві хочуть щось сказати, Та і без слів дитину розуміє мати.
Пісня «Сердца детей» В. Акимова 6

1 Продовжуємо нашу подорож, всідаймося зручніше і рушаємо далі.
(Звук поїзда) 7

Але щось діткам нашим не сидиться – саме віку них такий. Тож надамо їм слово.
Вед 1 Берег дитинства такий барвистий То дощик іде, ато сніжок іскристий, То казка дідуся, бабусі, брата, Це час, де іграшок багато.
Вед Татусі й матусі вам все віддавали
Діснейленд запатентували,
Трансформерів, лего і Барбі купили, Усе дозволяли, бо дуже любили.

Вед Та більше не треба малятам машинки, Багато питань задають без упину, Що з ними робити, як далі справлятись У енциклопедії батьки почали задивлятись.
Вед 2 Батьки на консиліум разом зібрались І у вчителів консультувались. Ті резолюцію виклали плідну Віддати дітей треба в школу солідну.
Вед 1 Цій школі быльше сотні років, вона в центрі світу,
Отримать в ній можна чудову освіту. Першого вересня 2004 року в школу прийшли, До перших учителів вас в клас завели,
ПРОНОСЯТЬ 2004 рік
Вед 2 Батьки Наталії Петрівні чадів вручили І вже після цього голів не сушили. Терпляче навчали вони нас читати, Землю любити, батьків шанувати,
Вед 1 На кожне чому вміли відповідь дати. Тож наші мами першокласні Дозвольте Вам спасибі сказати.
------7------
А зараз вас привітають хазяєва цієї країни Дитинства. Виступ малюків)
. .
Пісня «Уходит детство через мой порог» 8
А ми продовжуємо нашу подорож.
(Звук поїзда) 9
Із вагонів не виходити, тому що за вікнами будуть миготіти ваші роки 2005,
2006, 2007, 2008, 2009…Поїхали…
(Звук поїзда) 10
Випускники
ПІСНЯ Школа записки с голубками 11
3

Пісня Школа – это мир 12
(Слово першій учительці)
(Слово- класному керівнику)
Вед 1 Наших почуттів переповнену чашу І духмяний подих весни, І любові відданість нашу Надсилаємо директоруй завучу ми.
Пісня Скрябіна Старі фотографії 13
Вед 2 Що писав для нас Дефо, І кого Ассоль чекала, Фантастичні НЛО, Й дама пік когось карала. В світ казковий, неймовірний Кликав нас дзвінок,
Світової літератури
Чарівний урок.
Вед 1 Валентина Анатоліївна Терпіння вам бажаєм, Хай не минає із роками
Здоров'я і весела вдача, І зустрічає вас удача.----------8==============
Вед 2 Ми
фізиків радо сьогодні вітаємо, Цікава наука про Всесвіті світ. А скільки законів, обчислень усяких І всі пам’ятати і знати всі слід.
Вед1 Спасибі від учнів за ваші уроки І щирі вітання із святом для вас Нові вам закони відкрити бажаємо, Хай буде вжитті лише зоряний час
Вед1 Міняється все, що в людини довкола, Та світ є незмінний - світ точних наук. Тож ми Ларису Михайлівну вітаєм,
За ріки із формул на дошках з-під рук.
Вед 2 Зате, що задачам , важким теоремам Щодня їй доводиться учнів учити Комусь таки треба. Без цифрі без формул В сучасному світі не можна прожити.
Вед 1 Сьогодні спочиньте, хай пісня хороша Для вас в цю хвилину сердечно звучить. Бо знаєм ми точно, із піснею легше І вам, математикам, в світі прожить.
Пісня Вчителі 14
2 Мине знаєм, як сказати, З чого б це нам розпочати, Біологія й природа, Та ще й ботаніка в додачу, Зоологія щез ними, Ну й задали нам задачу.
1 Анатомію забули ми з вами ще згадати. Як же важко ці предмети нам їх викладати. Тож Любов Сергіївні бажаєм від душі, сердечно, Щоб жилося всім на світі мирно і безпечно. Щоб усі уроки ваші всі учні любили, Із домашніми завданнями на урок ходили.
2 Знати мову іноземну - це престижно і потрібно. Хто цьому навчає учнів - тих вітаєм принагідно Іноземна дивна мова Так потрібна зараз всім, Саме в ринкових умовах Особливо молодим.
Спасибі вам й уклін доземний Сила, спритність і сміливість, ще осанка і фігура.
-------9---------- Все ввійшло в єдине слово і потрібне - фізкультура Вітання і тисячі похвал тим, хто веде нас у спортзал І побажань для вас багато щоб було що кидать і метати, Було щоб чим тренуватись, і вигравати, і змагатись, Щоб не болів ніде хребет, були попереду дороги, І бігати й стрибати з дітьми в вас не боліли ваші ноги

2 Кажуть , школа споконвіку — то є храм науки Та до чого всі знання, як не вміють руки, Щоб зростали не ледачі учні, а старанні Є хороший їм урок - трудове навчання. Тож вітаєм вчителів, що не тільки знають, Ай уміють все робити , і других навчають.
1 Щоб юнаки зростали, мов орли І першу допомогу щоб дівчата вам подать могли, Існують Захисті медицина, І це важливо для майбутньої людини.
Пісня «Достала школа
1 Так думалось дістала школа І так хотілось підрости. Здавалося від вчителів Багато вже несправедливості
2 І ось зі школою прийшла пора прощання І щемно стало на душі у вас. І ось ви тут уже востаннє Ваш неповторний, рідний, дружний клас.
1 Вилетите в майбутнє незнайоме, Прощай назавжди вже, шкільна сім’я! Чекає вас нове і невідоме І жде вас доля — кожного своя.
2 І кличе вас в дорогу, закликає До світлого й дзвінкого майбуття. Десь щастя вас на кожного чекає І ви сміливо летите вжиття Колись, вже потім, пригадаєте школу, Як промінець від дзеркальця стрибав…
Та разом вжене будете ніколи, Бо час прощання враз для вас настав.
2 І буде в спогадах ця рідна школа І світлі класи, й рідні вчителі, І однокласників приколи й жарти, А зараз вас чекають кораблі.
10
Пісня Скрябін Випускний 16
(Звук поїзда) 17
От мий повернулись в 2015 рік.Наш поїзд зупинився і буде чекати на вас до самого світанку , а потім понесе вас з республіки Навчання в республіку Дорослого життя Вірш
Пісня «11-класниця» 18
А щоб вам на шляху не червоніти, І мати для проїзду документ,
Ми просимо вам атестат вручити -
Найголовніший проїзний білет
2 І щастя й сміх , і суму залі,
Випускники за крок від балу
Щасливі,збуджені, чекають цю хвилину, Що атестати вручать неодмінно.
1 І перший є уже наказ Внести гостям всім напоказ Усі державні атестати , Прийшов вже часі їх вручати
2 Тож, Валкентина Миколаївна, ви їх візьміть І у святковий зал внесіть.
(Слово директору)
Вед1 Дорогі випускники, ви вже дорослі і вас хочуть привітати ваші менші друзі.
Вед 2 Ще зовсім нещодавно наші випускники були дітьми, а сьогодні їм на зміну підростають їх братики й сестрички. Отож їм слово.
Ведуча:_Дорогі_випускники,_поряд_з_вами_люди,_яким_важко_усвідомити_теперішнє._У_їхніх_очах_відбивається_сотня_відтінків_людських_почуттів.'>Ведуча: Дорогі випускники, поряд з вами люди, яким важко усвідомити
теперішнє. У їхніх очах відбивається сотня відтінків людських почуттів.
У них - турбота і радість, збентеження і хвилювання, сумі надія. І лише
байдужості в них нема.
Пісня Мама была права 19
Пісня «Спасибо, мама Ринат Каримов 20
Виступ мами


11

Ведуча : Тата й мами Спасибі Вам зате, що ви подарували світу таких
чудових дітей. І я хочу Вам сказати по секрету, що ваші діти дійсно
виросли. Завтра розпочнеться їхнє непросте доросле життя. Перед ними
проляже сто доріг. Благословіть їх на щастя, на долю, на довгі літа.

Ведучий : Традиції і звичаї народу…
У них життя, характері душа.
Тож короваєм починається дорога,
Коли дитя батьківський дім лиша.
( Передають коровай.
Ведучий.: Дорогі випускники Скуштуйте шматочок святого хліба із материнських лагідних рук на щастя, на здоров’я, на розумна світлу долю, на родинне благополуччя.
Ведуча: І нехай ця хвилююча мить залишиться у вашій пам’яті назавжди.
Пісня «Родителям» А Кучер 21

Мати
Вед 1
Сколько ты танцевал,
Но припомни: хоть раз
Ты когда-нибудь звал Свою маму на вальс
Много вальсов, звеня,
Пролетели над ней,
Но склонялась она Над кроваткой твоей.
Пусть плывет над землей Мамин вальс. мамин вальс. А года, что прошли,
Пусть окликнут вдали журавли. Вальс над мамой плывет И на целой земле
Нет счастливей ее.
Танець мами і сина 22
Вед 2 Каждый отец ожидает сыночка,
Но иногда появляется дочка
Только тогда понимают мужчины:
Дочь почему-то любимее сына!

Шаги босых девичьих ножек
Забавные косички,
Звонкий детский смех, Для папы дочка лучше всех! И вот уже дочурка подрастает, взрослеет не по дням. А по часам, И как порой отец скучает По детским шуткам, озорным глазам.
Прошли года. Расцвел его цветочек, Не сдерживает слез отец на выпускном.
Танцует папа этот танец с дочкой,
Прекрасней танца не Было и нет!
Танець батька і доньки 23
24 Пісня Випускний Анна Кошмал
Ведуча: Гучними аплодисментами проведемо наших випускників у доросле життя.
. Закінчиться вечір, настане світанок, і наші діти розлетяться по світах шукати своєї долі. Запам'ятайте їх ось такими - юними, красивими, із сяючими очима і палаючими серцями Хай дні ваші будуть погожій щасливі, Хай родяться діти хороші вродливі, Хай вірних вам друзів життя посилає, І щире добро у серцях не згасає.
2 Хай щедра доля вам дарує
Здоров’я, радість і натхнення. Живіть у щасті до ста літ Під божим і батьків благословенням. Ведучі разом В добру путь.
МУЗИКА ( випускники виходять) 25


Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©chito.in.ua 2017
звернутися до адміністрації

войти | регистрация
    Головна сторінка


загрузить материал