1. Етапи розвитку автоматизації виробництваСкачати 12.24 Kb.
Дата конвертації15.09.2019
Розмір12.24 Kb.
1.  Етапи розвитку автоматизації виробництва 

Автоматизація виробництва - це процес, при якому функції управління і контролю, раніше виконувалися людиною, передаються приладам та автоматичним пристроям. При частковій автоматизації частину функцій управління виробництвом автоматизована, а частина виконується робітниками-операторами . 

При комплексній автоматизації всі функції управління автоматизовані, робітники-оператори тільки налагоджують техніку та контролюють її роботу  

Повна автоматизація виробництва - це найвищий ступінь автоматизації, яка передбачає передачу всіх функцій управління і контролю комплексно-автоматизованим виробництвом автоматичним системам управління. 

Розвиток автоматизації виробництва можна умовно поділити на три етапи. 

Перший етап автоматизації був розроблений автоматичний супорт для токарно-копіювального верстата.

Другий етап розвитку автоматизації Цей етап пов'язаний з розвитком електротехніки та практичним використанням електрики в засобах автоматизації. магнітоелектричного реле одного з основних елементів електроавтоматикиНастав третій етап розвитку автоматизації з широким використанням керуючих ЕОМ, які для кожного моменту часу розраховують оптимальні режими технологічного процесу і виробляють керуючі команди з усіх автоматизуються операціями. 

Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©chito.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка