Чорнобиль не минув нікого, Це наша біль І прокляття. Роки ідуть на фоні нього, І через нього йде життя
Pdf просмотр
Дата конвертації23.12.2016
Розмір10.3 Kb.


Чорнобиль не минув нікого,
Це наша біль і прокляття.
Роки ідуть на фоні нього,
І через нього йде життя.

Указом Президента України 2016 рік оголошено Роком вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на
Чорнобильській АЕС і пам’яті жертв Чорнобильської катастрофи.
До 30-х роковин цієї події Науковою бібліотекою
НФаУ проведено
інформаційну годину
«Чорнобиль…Трагедія… Пам'ять…». Метою заходу було привернути увагу до проблеми Чорнобильської аварії, пробудити почуття відповідальності людства за збереження навколишнього середовища; виховувати милосердя, чуйність до чужого болю.
26 квітня, в електронному читальному залі, студентам та співробітникам НФаУ було надано інформацію про трагічну сторінку української історії, про перші 485 годин Чорнобильської трагедії, про мужність людей різних професій, героїзм пожежників, військових, правоохоронців, медиків та спеціалістів-енергетиків.
Бібліотекар Белозьорова Г. А. розповіла про історію створення ікони
«Чорнобильський Спас», меморіальний комплекс «Зірка Полин» у Чорнобилі та про символи міста Славутич, який був збудований для ліквідаторів аварії.
На захід була запрошена завідувач сектором Наукової бібліотеки Михайленко І. М., яка проживала в м. Прип’ять та була очевидцем цієї катастрофи. Вона поділилася спогадами про страшну трагедію та героїзм ліквідаторів. Ця жахлива аварія принесла страшну біду в тисячі сімей, трагічні наслідки якої відчуватиме ще не одне покоління. Наслідки катастрофи на ЧАЕС могли б бути значно більшими, якби не самопожертва і мужність тих, хто був там і боровся за чисте повітря, за життя…Присутні вшанували пам'ять жертв Чорнобильської АЕС хвилиною мовчання.
З метою розширення знання студентів про Чорнобильську трагедію та на допомогу вивченню дисципліни
«Екстремальна медицина» співробітники Наукової бібліотеки НФаУ підготували ілюстровану тематичну книжкову виставку «Чорнобиль не має минулого часу».


Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©chito.in.ua 2017
звернутися до адміністрації

войти | регистрация
    Головна сторінка


загрузить материал