Інформація комунального закладу «Середня загальноосвітня школа №6 м. Орджонікідзе Дніпропетровської області» про проведення у школі Тижня знань бж на тему
Скачати 25.06 Kb.
Pdf просмотр
Дата конвертації26.12.2016
Розмір25.06 Kb.
ТипІнформація

Інформація
комунального закладу «Середня загальноосвітня школа № 6
м. Орджонікідзе Дніпропетровської області»

про проведення у школі
Тижня знань БЖ на тему
«Коли вирушаєш у путь –
завжди обережним будь!»
Відповідно до наказу управління відділу освіти від 03.112015року за №292
«Про проведення Тижня безпеки дорожнього руху», відповідно до річного плану школи та з метою поліпшення роботи із запобігання дитячому дорожньо- транспортному травматизму, формуванню навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах, удосконалення і узагальнення знань з безпеки дорожнього руху, правил пішоходів, безпечного поводження під час руху до школи і додому в школі з 09.11.2015 по 13.11. 2015 року був проведений Тиждень знань
БЖ на тему «Коли вирушаєш у путь – завжди обережним будь!», в якому прийняли участь 367 учнів.
3а підсумками Тижня знань БЖ на тему «Коли вирушаєш у путь – завжди обережним будь!» у школі були проведені такі заходи:
1.
Видано організаційний наказ про проведення Тижня знань БЖ на тему
«Коли вирушаєш у путь – завжди обережним будь!»
2.
Заступником директора з виховної роботи Мороз І.І. був розроблений план-заходів щодо проведення Тижня знань БЖ.
3.
09.11.15 року заступником директора з виховної роботи була проведена
інструктивна наради з класними керівниками та класоводами напередодні проведення заходів.
4. Протягом Тижня було проведено такі заходи:
• 09.11.15 року Відкриття Тижня знань БЖ на тему «Коли вирушаєш у путь – завжди обережним будь!» - загальношкільна лінійка.
• 12.11.15 року класні керівники та класоводи 1 -11 класів провели тематичні бесіди, виховні години, години спілкування:
Класи
Тема заходу
1-і
Бесіда «Безпека на автошляхах»
2-і
Навчальна гра-інструкція «Любій малечі про серйозні речі»
3-і
Гра-змагання «Правила безпечної поведінки учнів на вулицях і дорогах»
4-і
Год. спілк. «Твій друг – дорожній рух!»
5-і
Вих.год. «Я учасник дорожнього руху»
6-і
Зоряна година «Правила руху завчи до ладу, щоб не потрапити раптом в біду!»
7-ий
Гра-вікторина «Рух – це життя!»
8-ий
Бесіда-практикум «Безпека на дорозі – безпечне майбутнє!»

9-ий
Год. спілкув. «Дорога твій друг, але обережним будь!»
10-11
Бесіда «Транспорт – наш вірний друг»
Бібліотекар школи Балихіна Н.М. організувала виставку-огляд спеціальної літератури «Дай руку, вулице».
Педагог-організатор Домніцька Н.С. спланувала роботу учнів учнівського самоврядування для знімання фільму реклами «Ми за безпечний рух!».
• 11.11.15 року класні керівники, класоводи та учні учнівського самоврядування організували показ мультфільмів «Дітям про правила дорожнього руху», «Азбука дорожньої безпеки» (для учнів 1-5 кл.) та документального фільму «Ціна не уваги. Присвячується пішоходам» (для учнів
6-11 кл.)
• 12.11.15 року голова ШМО початкових класів Ткаченко О.М. провела конкурс тематичного малюнку на тему «Знай дорослий, знай дитя: Безпека руху
– це життя» (1-5 кл.). та голова ШМО «Здоров’я» Усик А.В. провела конкурс тематичних буклетів «Молоде покоління – за безпеку дорожнього руху» (6-11 кл.) .
Конкурс віршів, ребусів та загадок про дорожній рух провели молоді спеціалісти, вчителі української мови Мошо Л.Ю. та Цуканова І.О., для учнів
1- 5 класів.
• 13.11.15 року був проведений загальношкільний захід - виступ шкільних агітбригад на тему «Руху правила єдині – поважати їх повинні!», який підготували класні керівники та педагог-організатор Домніцька Н.С.
• Закінчився тиждень загальношкільною лінійкою, на якій були підведені підсумки роботи, відзначені найактивніші учні, визначено найкращий буклет серед 6-11 класів та найкращі малюнки учнів 1-5 класів.
Всі заходи під час проведення Тижня знань БЖ на тему «Коли вирушаєш у путь – завжди обережним будь!» пройшли на належному рівні. Кожен день був цікавим, корисним та різноманітним.
Найбільш ефективною формою роботи в школі є проведення тижнів знань
БЖ, так як дозволяє всю роботу зробити безперервною й системною та спланувати її на підвищення поінформованості учасників навчального процесу про негативні наслідки дорожньо-транспортних пригод та стимулювання дій, спрямованих на усунення основних факторів ризику дорожньо-транспортного травматизм.
Заходи, які були проведені з 09.11.2015 р. по 13.11.2015 року дали змогу дітям одержати достатньо знань щодо бережливого ставлення до свого здоров’я та оточуючих людей.
По закінченні Тижня всі класні керівники та класоводи підготували та здали матеріали проведення Тижня.

Комісія з підведення підсумків відзначила кращі роботи та визначила переможців.
Робота педагогів допоможе дітям убезпечити себе в реальному житті на дорозі та принесе свої результати, що допоможе істотно знизити кількість ДТП за участю дітей. У майбутньому ці діти стануть відповідальними водіями і уважними пішоходами, а це означає – рух на наших дорогах буде безпечним і комфортним.
Підготувала ЗДВР, І.І.Мороз


Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©chito.in.ua 2017
звернутися до адміністрації

войти | регистрация
    Головна сторінка


загрузить материал