“міс шкільна красуня – 2013 Діана. Добрий день пані та панове! Оля
Скачати 47.43 Kb.
Pdf просмотр
Дата конвертації26.12.2016
Розмір47.43 Kb.

Спеціалізована школа №52 м.Києва © 2013 1
“МІС ШКІЛЬНА КРАСУНЯ – 2013»
Діана. Добрий день пані та панове!
Оля. Доброго дня усім присутнім!
Діана. Вас вітає конкурс краси та грації
“Міс шкільна красуня 2013»!
Оля.А також його неперевершені ведучі
Діана. Ольга Михайловська, майбутній всесвітньо-відомий дизайнер одягу!
Оля. Та титулована «Міс школи 2011» і
«Міс Чарівність Солом’янського району м. Києва 2012 » Діана Цаава.
Діана. У нашому конкурсі приймають участь 7 неймовірних красунь – учениць
7-их, 8-их та 9-их класів. (По черзі називають імена учасниць)
Оля. А судді то хто?
Діана. А ось і настав час відрекомендувати усім присутнім членів журі - справжніх експертів і цінителів дівочої краси:
-
1.Зустрічайте бурхливими оплесками Голова журі, екс-Президент та «Міс школи
2010» Даша Ільманенко!
-
2. Дійсний Президент школи Олександр Погорєлов!
-
3. Віце-Президент шкільної Ради Яна Квасова!
-
4. Міністр здоров’я та туризму Леонід Вербов!
-
5. Вчитель всіх часів та народів, почесний історик нашої школи Ковальчук Денис
Миколайович!
-
6. Майбутній відомий журналіст та шоумен Олександр Філімонов!
-
7. Креативний архітектор України, відомий актор шкільного медіа-центру Віталій
Селіверстов!
Оля. 3 Система оцінювання є такою: після кожного конкурсу кожен член журі оцінює конкурсанток за 5-бальною шкалою. Оцінки додаються та виводиться загальна оцінка за конкурс.

Спеціалізована школа №52 м.Києва © 2013 2
Діана. Отож, давайте побажаємо нашим конкурсанткам успіху, а вам , шановні присутні, - трохи терпіння. Хоча мені самій вже не терпиться дізнатися, хто стане
«Міс школи» у цьому році.
Оля. Одне можу сказати без сумніву – всі наші учасниці гідні цього звання!
Діана. До речі, кажуть, що українські дівчата – найкрасивіші в світі. Як думаєш, це правда?
Оля. Ну звісно правда! А хіба ти в цьому сумніваєшся? Ми найкрасивіші, найрозумніші, найпривабливіші, найчарівніші...
Діана. ...І найскромніші!
Оля. І це теж! Найкращі! А особливо коли ми вдягаємо українські сорочки, вишиті чарівними руками народних майстринь...
Діана. Наших конкурсанток сьогодні чекають нелегкі випробування, тому, коли вони з`являться на цій сцені давайте підбадьоримо їх гучними оплесками!
Оля. Ось я і розгадала таємницю першого дефіле. Отже, українська сорочка? До вашої уваги пропонується конкурс № 1 – дефіле „Вишиванка – це стильно!”, головним атрибутом якого є українська вишита сорочка, та „Візитка”, де кожна учасниця повинна за 1 хвилину коротко представити себе. Оцінюється їх чарівність, різноплановість захоплень, уміння "подати” себе та підготована власна презентація.
Діана. Нагадуємо, що наше шановне журі повинно поставити кожній учасниці дві оцінки. 1- за представлений український національний стиль, а 2 – за вміння презентувати себе.
Вихід дівчат.
Оля. Так. Сорочка – це один із найдавніших елементів одягу. Її носили усі: діти, чоловіки, жінки. Особливе значення мала сорочка, вишита руками нареченої, і подарована майбутньому чоловіку. Хрестик до хрестика – квітка. Отак стараннями молодої дівчини і створювався неповторний шедевр, різнобарв`я квітів на білому полотні.
На сцену виходять конкурсантки одна за одною. По черзі оголошуються імена. Після
дефіле - конкурс „Візитка”. За 1 хвилину учасниці представляють себе.
Учасниці йдуть готуватися до наступного конкурсу, а тим часом судді оцінюють
перших два.

Спеціалізована школа №52 м.Києва © 2013 3
Діана. Ну, просто дух захоплює від такої краси! Якщо чесно, то мені вже стало жарко.
Оля. Повір мені, це лише тільки початок! Початок прекрасного та феєричного.
Діана. Оля, як на мене, то саме час запросити на цю сцену наших дорогих гостей, які представляють Київський коледж легкої промисловості. Чи подобається вам наші вбрання? Ці не перевершенні брання , які варті справжніх красунь, таких як ми, нам люб’язно надали наші гості. Зустрічайте, представники Київського коледжу легкої промисловості.
Презентація коледжу + виступ представника коледжу + 1 показ колекції.

Оля. Дякуємо за прекрасний показ колекції нашим гостям. Ну що ж, по моєму ми підійшли до другого конкурсу. Ех...так хочеться ще інтригу потримати.
Діана. А як на мене, то саме час відкривати наступний секрет. Вже не терпиться дізнатися чим здивують дівчата на цей раз.
Ти знаєш Олю,сучасні модельєри, як ніколи, прагнуть оживити моду. Проте це не означає простого копіювання старого, а, навпаки, передбачає нові варіанти, нові елементи.
Мерлін Монро, Коко Шанель, Марлен Дітріх. Ними захоплюються всі, їх вважають
ідолами, а їх стиль наслідує практично кожна жінка. У стилі завжди відбуваються короткочасні зміни, які прийнято називати модою. Оля. Згодна! Хочу доповнити, що центром моди був та залишається Париж. Кожна епоха має свій стиль, форму та традиційний вигляд костюму. Чимало зробила для розвитку мистецтва костюму
Габріель Шанель – видатний художник-модельєр. Головним принципом творчості якої стало спрощення форми одягу. Її повсякденні костюми відрізнялися не лише професійною майстерністю, а й точністю пропорцій, зручністю форми, художнього смаку, простотою і чіткістю ліній. Костюм Шанель підкреслював елегантністю і декоративність. Саме тоді появилося гасло “Все є і нічого зайвого”!
Діана.У сучасному світі прийнято вирізняти чотири основні стилі: класичний, романтичний, фольклорний та спортивний, кожен з яких має свої особливі різновиди!
І саме свій стиль зараз продемонструють наші учасниці.
Оля. А вам шановні судді потрібно буде оцінити чи вдалося конкурсанткам перевтілитись в обрані образи, підкресливши свій стиль.

Спеціалізована школа №52 м.Києва © 2013 4
Діана. Окрім продемонстрованого образу наші учасниці розкажуть вам про обраний стиль. На даному етапі оцінюється вбрання дівчини, та підтвердження свого образу власними словами.
То ж зустрічайте наші учасниці!
Дефіле „Мій стиль” . Учасниці по черзі виходять на сцену. Потім кожна розповідає
одним реченням про свій образ.
Після, йдуть готуватися до наступного конкурсу. Судді виставляють оцінки.
Оля. Дякуємо дівчата! Поки наші конкурсантки будуть готуватися до наступного конкурсу ми пропонуємо всім глядачам переглянути нову колекцію Київського коледжу легкової промисловості.
Показ колекції.

Діана. Ось ми вже побачили два дефіле. І у всіх вас певно вже склалося враження про кожну з конкурсанток. Можливо ви вже й знаєте хто переможе. А от ти Олю, уже визначилася з тією учасницею, яка тобі подобається найбільше?
Оля. Ну, мені сподобалась дівчина під номером 1, ...2, номер 3 теж непогана, 4...( загинає пальці, підраховує) Та що там, усі сподобались!
Діана. Мені теж складно визначитися з найкращою конкурсанткою! Вважаю, що треба оголошувати наступний конкурс. Доречи на мою думку він найцікавіший та найяскравіший конкурс вечора – це „Конкурс талантів”
Оля. Так, мені дійсно він подобається найбільше. Так як саме в конкурсі талантів учасниці можуть якнайповніше розкритися, показати себе, завоювати прихильність суддів та глядачів. Адже кожна дівчина по своєму талановита. Одна захоплює своїм голосом, інша причаровує погляди неймовірним танцем. Ще одна продемонструє власні малюнки чи здатність декламувати вірші.
Діана. За умовами цього конкурсу, кожна конкурсантка повинна продемонструвати свій талант, тобто своє хоббі.
Оля. Наше журі оцінить у цьому конкурсі оригінальність номера, артистичність кожної учасниці та майстерність його виконання!
Діана. Ну що, я бачу тобі вже нетерпець побачити виступи наших учасниць? Отож, для виконання шоу номеру запрошується учасниця №1...

Спеціалізована школа №52 м.Києва © 2013 5
Учасниці по черзі демонструють свої виступи. Ведучі коротко розповідають про
кожну з учасниць.
Після кожного виступу журі оцінює.
Оля. Дякуємо шановному журі за оцінки, а глядачам за підтримку! Ваажаю, що настав час запросити професійних моделей на нашу сцену для показу ще однієї дизайнерської колекції текстильного коледжу. Зустрічайте! На сцені наші гості!
Показ 3 колекції.
Оля. Це було...вражаюче!!! І як можна встояти перед такою красою?
Діана. І так, зараз я відкрию найбільшу інтригу цього вечора – третє і останнє дефіле.
Можливо воно буде найважчим для наших учасниць.
От, ти Олю, колись була у Голівуді?
Оля. Ні, а ти що була?
Діана. Ні, я лише мріяла...про Голівуд, червону доріжку, яскраві сукні, про зірок...
Оля. Шановні наші глядачі! Як ми переконалися на практиці, шлях до "зірок” не такий вже і простий! За кожною маленькою зірочкою стоїть колосальна робота!
Навіть коли одного разу наші чарівні конкурсантки долетять у вихорі своєї професії до небес, то сподіваємося, що їм ніколи не доведеться падати у "зоряному дощі”!
Діана. Але зараз на тебе чекає справжня „зоряна злива” наших красунь. Вони як
істинні голлівудські акторки продемонструють свої яскраві вбрання. Адже для цього саме настав час. На вас чекає заключне дефіле у вечірніх сукнях „Зірки Голівуду”
Зустрічайте, наші чарівні конкурсантки!
Вихід конкурсанток у вечірньому вбрані.

Оля. В тому, що дівчата гарні я вже переконалася. А зараз вони доведуть, що вони до того ж і розумні! Пропоную кожній учасниці відповісти на поставлені запитання нашого шановного журі. Дівчата! Вам потрібно дати повну і найголовніше правильну відповідь на поставлені запитання.
Діана. А наша найповажніша суддівська колегія оцінить оригінальність і правильність відповіді, розкутість дівчат на сцені і, до певної міри, ступінь їхнього ораторського мистецтва! Тому що сучасна красуня, на мій погляд повинна бути не тільки чарівною, але й і інтелектуально підкованою! Тож шановні судді, вам слово!

Спеціалізована школа №52 м.Києва © 2013 6
Дівчата відповідають на запитання. Після чого конкурс оцінюється.

Оля. Отже, поки наші учасниці очікують оголошення результатів, я пропоную зробити музичну паузу і разом з Діаною Цаавою поринути у чарівний пісенний світ.
Пісня

Оля. Діана, а от ти знаєш що таке людська краса?
Діана. Ну, краса... загалом, це гарна зовнішність людини, досконалі і витончені форми її тіла, гарний одяг, який підкреслює гармонію дивовижного витвору природи і витвору рук людських, вміння себе подати, талант, розум...і ще багато чого іншого...
Оля. Подивися на цих дівчат ( показує на учасниць) сьогодні ми переконались, що всі вони дійсно красиві. Вони вміють майстерно продемонструвати власний образ, вони розумні, талановиті, стильні... Вони прекрасні! І кожну вже можна назвати переможницею.
Діана. Цілком погоджуюсь з тобою. На превеликий жаль, наше дійство підходить до свого логічного завершення. І як у будь-якому конкурсі краси потрібно обрати лише одну переможницю. Але це не означає, що інші не отримають нагороди. Кожна учасниця отримає власний титул, а також подарунки.
Оля. Шановні глядачі, залишається інтригою, яка із конкурсанток стала володаркою титулу "Міс глядацьких симпатій” за результатами підрахунку ваших голосів на шкільному сайті та у групі «Юнітім» вконтакте. Я вважаю, що час настав для оголошення всіх результатів! Тим паче, що уже визначено переможницю. Слово надається Голові журі Даші Ільманенко!
Вручаються подарунки. Ведучі дякують, прощаються і т. д.


Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©chito.in.ua 2017
звернутися до адміністрації

войти | регистрация
    Головна сторінка


загрузить материал