Наказ №12 Про результати роботи методичних комісій в І семестрі 2014/2015 навчального року
Скачати 31.61 Kb.
Pdf просмотр
Дата конвертації02.01.2017
Розмір31.61 Kb.
ТипНаказ

КУП’ЯНСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ

НАКАЗ
м. Куп’янськ
від ″12″ 01 2015
№ 12
Про результати роботи методичних
комісій в І семестрі 2014/2015
навчального року
З метою раціональної організації методичної роботи в ліцеї, яка покликана на належному науково-методичному та організаційному рівні вирішувати складні сучасні проблеми національної системи освіти, реалізувати державні програми, сприяти запровадженню елементів інноваційних технологій навчання, поширенню перспективного педагогічного досвіду, викладачами які викладають в ліцеї, налагоджено чітку, якісну систему методичної роботи.
Одним з обов’язків педагогічних працівників є постійне підвищення свого професійного рівня, педагогічної майстерності, а також загальної і політичної культури. Цьому в значній мірі сприяє організація методичної роботи з викладачами – на належному рівні працюють методичні комісії викладачів професійно – теоретичної та професійно – практичної підготовки – голова
Забалуєва Н.В., викладачів професій громадського харчування та швейних технологій – голова Василь’єва І.Б., викладачів предметів загальноосвітньої підготовки – голова Денисенко Н.О. та методкомісія майстрів виробничого навчання та класних керівників – голова Марченко Н.І.
Форма планування роботи методичних комісій здійснюється у відповідності до рекомендацій Науково – методичного центру професійно – технічної підготовки в
Харківській області (далі НМЦ ПТО), в планах роботи враховані досвід роботи викладачів, їх здібності, інтереси, стаж роботи, освіта, рік атестації, підсумки успішності учнів з навчальних предметів. На своїх засіданнях ви викладачі та майстри виробничого навчання вивчають навчальні програми, державні стандарти професійно – технічної освіти, інструктивні та методичні листи, заслуховують і обговорюють доповіді з актуальних питань навчання і виховання учнів.
Аналізуючи роботу методичних комісій за І семестр 2014/2015 навчального року, слід зазначити, що вона була спланована і проводилась методично грамотно. Педагогічний колектив і надалі працює над проблемою
«Впровадження в навчально – виховний процес інтерактивних методів навчання».
Для реалізації цієї проблеми були визначені основні напрямки роботи методичних комісій. Свою діяльність педпрацівники продовжували спрямовувати на пошук наукових новинок, модернізацію форм, методів та засобів навчання і виховання дітей, а також на реалізацію принципу рівноправного діалогу між викладачем та учнем.
Аналіз результатів внутріліцейного контролю, звітів індивідуальних робочих планів дає підстави константувати, що переважна більшість педпрацівників якісно виконує свої професійні обов’язки, чітко дотримується правил внутріліцейного
трудового розпорядку, виконує всі розпорядження адміністрації в зазначені терміни й професійно. Прикладом професійного ставлення до своїх посадових обов’язків та їх якісного виконання є педпрацівники: Денисенко Н.О., Василь’єва
І.Б., Марченко Н.І., Шабанова Л.М.
Забезпечення високого методичного й професійного рівня діяльності педпрацівників є підвищення кваліфікації та атестація, індивідуальна самоосвітня робота.
Докорінні зміни в соціально-економічних умовах життя українського суспільства спричинили суттєві перетворення в системі освіти. Сьогодні перед навчальним закладом постає завдання – не просто дати учням певні знання й уміння, а сформувати таку людину, яка здатна творчо мислити, приймати рішення й адаптуватися за будь-яких умов. Це вимагає перебудови діяльності педагога і, в першу чергу, його взаємодії з учнем на користь процесів саморозвитку й самоорганізації. Розв’язанню таких завдань значною мірою сприяє організація роботи методичних комісій.
Робота методичних комісій була спрямована на подальше вдосконалення педагогічної і методичної майстерності педпрацівників, їх науково-теоретичного рівня, на реалізацію проблеми «Впровадження в навчально – виховний процес
інтерактивних методів навчання».
Педпрацівники вивчали і реалізовували основні положення нормативних і директивних документів про освіту, опрацьовували методичну літературу, проводили «круглі столи», відкриті уроки.
Протягом І семестру 2014/2015 навчального року тижні методичних комісій не проводились, оскільки відповідно до річного плану роботи ліцею вони заплановані на ІІ семестр поточного навчального року.
Протягом І семестру поточного навчального року методичними комісіями було проведено 5 засідань, 4 запланованих, 1 – позачергове.
Аналіз роботи педагогів – членів методичних комісій дає підставу зробити висновок, що завдання, які складали методичну проблему ліцею, в основному виконано. У своїй роботі педагоги досягли певних успіхів, пройшли курси підвищення кваліфікації.
До складу методичних комісій входять педпрацівники, які мають: звання «Старший викладач» - 2, вищу кваліфікаційну категорію – 7,
І категорію – 3,
ІІ категорію – 1, спеціаліст - 1.
До складу методичних комісій входять також майстри виробничого навчання, які мають: звання «майстер І категорії» - 1, звання «майстер ІІ категорії» - 3.

У зв’язку з вищезазначеним та з метою подальшого вдосконалення означеного напрямку роботи,
НАКАЗУЮ:
1. Головам методичних комісій Денисенко Н.О., Василь’євій І.Б., Забалуєвій Н.В.,
Марченко Н.І.:
1.1. Продовжити роботу над урізноманітненням спектру форм, методів, технологій методичної роботи з членами методичних комісій.
Постійно
1.2. Сприяти активізації творчої діяльності, підвищенню персональної відповідальності за результатами навчання й виховання учнів.
Постійно
1.3.
Систематично працювати над підвищенням рівня самоосвіти, професіоналізму, удосконаленням педагогічної техніки і технологій.
Постійно
1.4. Продовжувати проводити роботу з обдарованими дітьми і з тими, які потребують додаткових індивідуальних занять.
Постійно
2. Оголосити подяку викладачу Денисенко Н.О. за якісну підготовку учнів до ІІІ
(обласного) етапу конкурсу ім. Т.Г. Шевченка.
3. Методисту ліцею Книш Т.О. продовжити координаційну роботу щодо організації роботи методичних комісій.
4. Контроль за виконання даного наказу покласти на методиста ліцею Книш Т.О.
Директор Ю.В. Марченко


Погоджено
Юрисконсульт Л.Д. Шепілова


Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©chito.in.ua 2017
звернутися до адміністрації

войти | регистрация
    Головна сторінка


загрузить материал