Патент на корисну модель №88207 спосіб виготовлення навчальних карток елементами шрифту брайля для вивчення іноземних мов
Скачати 73.34 Kb.
Pdf просмотр
Дата конвертації09.01.2017
Розмір73.34 Kb.

Патент на корисну модель № 88207
СПОСІБ ВИГОТОВЛЕННЯ НАВЧАЛЬНИХ КАРТОК ЕЛЕМЕНТАМИ ШРИФТУ
БРАЙЛЯ ДЛЯ ВИВЧЕННЯ ІНОЗЕМНИХ МОВ
Винахідники: Маїк Володимир Зіновійович ; Дудок Тарас Григорович
Реферат: Спосіб виготовлення навчальних карток елементами шрифту Брайля для вивчення іноземних мов включає нанесення на паперовий матеріал елементів шрифту
Брайля, зняття захисного паперового шару, фальцювання аркушу, з′єднання аркушу з липким шаром. Як паперовий матеріал використовується самоклеючий папір з паперовим захисним шаром. Інформацію наносять шрифтом Брайля на двох мовах симетрично від центру аркуша.
Патент на корисну модель № 89562
СПОСІБ КОНТРОЛЮ ТА РЕГУЛЮВАННЯ ГЕОМЕТРИЧНИХ ПАРАМЕТРІВ
ТАКТИЛЬНИХ ШРИФТІВ І ЗНАКІВ ПРИ ЇХ НАНЕСЕННІ УФ-ЛАКАМИ
Винахідники: Репета Вячеслав Богданович; Пікневич Сергій Ярославович
Реферат: Спосіб контролю та регулювання геометричних параметрів тактильних шрифтів і знаків при їх нанесенні УФ-лакамивключає лазерне сканування поверхні відбитків і реєстрування цифровою камерою. Інформація, зареєстрована цифровою камерою, співставляється з даними датчиків в'язкості та температури УФ-лаків і опрацьовується комп'ютерною програмою відповідно до математичної моделі для формування сигналу керування пристроємтермостатування УФ-лаку.
Патент на корисну модель № 90456
ПРИЛАД ДЛЯ ВИПРОБУВАННЯ ЗНОСОСТІЙКОСТІ ЗАДРУКОВАНОГО ТА
ОЗДОБЛЕНОГО ЗОБРАЖЕННЯ
Винахідники: Гавенко Світлана Федорівна; Зацерковна Роксоляна Станіславівна;
Коротка Вікторія Олегівна; Петрик Павло Богданович
Реферат: Прилад для випробування зносостійкості задрукованого та оздобленого зображення, який складається зі стола для закріплення взірця, стираючого елемента, лічильника циклу роботи приладу. Стіл для закріплення взірця є рухомим, а стираючий елемент є обертовим навколо своєї осі кріплення, він додатково містить веб- камеру фіксування поверхні досліджуваного взірця.

Патент на корисну модель № 91597
КОНТРОЛЬНА ШКАЛА ПРОЦЕСУ ТИСНЕННЯ ФОЛЬГОЮ
Винахідники: Маїк Володимир Зіновійович; Дудок Тарас Григорович
Реферат: Контрольна шкала процесу тиснення фольгою містить елементи для визначення роздільної здатності, покривної здатності, стійкості до стирання і відмарювання відбитка.
Шкала містить штрихи і клини для визначення видільної здатності штампа і відбитка і величини графічних спотворень, елементи круглої форми для визначення відтворення мінімального елемента і величини графічних спотворень, букви різного кегля для визначення точності відтворення ізалипання фольги. Елементи у вигляді спіралі і прямокутників у вигляді решіток для визначення мінімальної відстані між штрихами у групах. Шкалу для визначення роздільної здатності штампа і відбитка з врахуванням кута нахилу друкарських елементів, а також групи концентричних елементів у вигляді кілець різної товщини і відстаней між ними; елементів у вигляді ліній різної товщини, які розходяться у вигляді променів із центру фігури, та елементів у вигляді складних сегментованих концентричних фігур.
Патент на корисну модель № 92007
ПРИСТРІЙ ДЛЯ НАНЕСЕННЯ АРОМОЛАКІВ,ФАРБ,КЛЕЇВ
Винахідники: Гавенко Світлана Федорівна; Котмальова Олена Георгієвна; Петрик Павло
Богданович; Проць Орест Іванович
Реферат: Пристрій для нанесення аромолаків, фарб, клеїв, який має пульверизатор, що складається з сопла і камери змішування, причому він має стіл для закріплення відбитка з вирізним шаблоном, на якому міститься регулятор відстані напилення з закріпленим на ньому пульверизатором, камера якого оснащена нагрівальним елементом та повітряним помішувачем, а сопло пульверизатора додатково містить рухомі обмежувачі розпилення.
Патент на корисну модель № 94685
СПОСІБ ВИГОТОВЛЕННЯ ОБ'ЄМНИХ ЕТИКЕТОК
Винахідники: Гавенко Світлана Федорівна; Шелудько Світлана Валеріївна
Реферат: Спосіб виготовлення об'ємної етикетки включає друкування зображення офсетним чи цифровим способом друку на самоприклеючому матеріалі (папері, плівці), заливання зображення етикетки полімерною композицією та сушіння інфрачервоним опромінюванням. По зовнішньому контуру зображення етикетки за допомогою трафаретної форми або вирізного шаблону для створення обмежувальної крайки зображення наносять прозорий трафаретний лак та проводять його сушіння.

Патент на корисну модель № 94686
СПОСІБ ВАКУУМНОГО ФОРМУВАННЯ ВИРОБІВ
Винахідники: Маїк Володимир Зіновійович; Дудок Тарас Григорович
Реферат: Спосіб вакуумного формування виробів включає встановлення матриці на опорну плиту з отворами, накладання плівки, з якої формується виріб на матрицю, нагрівання її, формування виробу на матриці за рахунок створення вакууму; охолодження плівки у формі та виймання виробу. Матрицю виконують з отворами для створення додаткового вакууму.

Патент на корисну модель № 95077
КОМПОЗИЦІЯ ДЛЯ ВИГОТОВЛЕННЯ ОБ'ЄМНИХ ЕТИКЕТОК
Винахідники: Гавенко Світлана Федорівна (UA); Шелудько Світлана Валеріївна (UA)
Реферат: Композиція для виготовлення об’ємних етикеток, яка складається з епоксидної смоли на основіБісфенола А і затверджувана триетилентетрааміну, яка відрізняється тим, що вона додатково містить співполімер стиролу і малеїнового ангідриду та діметилсульфоксид у такому співвідношенні компонентів, мас. %:
Епоксидна смола на основіБісфенол А
55-
70
Затверджувачтриетилентетраамін
15-
20
Співполімер стиролу і малеїнового ангідриду
10-
15
Діметилсульфоксид
5-
10
Патент на винахід №104185
ПРИСТРІЙ ДЛЯ ВИГОТОВЛЕННЯ РОЗГОРТОК КАРТОННИХ ПАКОВАНЬ
Винахідники: Чехман Ярослав Іванович; Шустикевич Андрій Іванович; Жолобко Микола
Ярославович; Терницький Сергій Вікторович
Реферат: Винахід належить до пакувального машинобудування і призначений для використання в галузях, які займаються виготовленням картонної тари для пакування промислових і продовольчих товарів.
Пристрій для виготовлення розгорток картонних паковань характеризується тим, що він містить аркушеживильний пристрій, який складається з бобін з липкими стрічками, притискних елементів і тягнучого пристрою, висікальнуформу, закріплену нерухомо на станині і натискний циліндр, встановлений на каретці, відсічний пристрій для липкої стрічки, вивідний і приймальний пристрої.

Патент на винахід №104236
ПРИСТРІЙ ДЛЯ ФАЛЬЦЮВАННЯ РОЗГОРТОК КАРТОННОГО ПАКОВАННЯ
Винахідники: Регей Іван Іванович; Бегень Петро Ігорович; Млинко Оксана Іванівна
Реферат: Пристрій для фальцювання розгорток картонного паковання призначений для впровадження у виробництво пакованьз картону, складається з нерухомої опорної плити з вакуумними присмоктувачами для закріплення картонної розгортки, лівого та правого фальцювальних вузлів, кожен з яких включає фальцювальне крило з підпружиненимипланками, шестірню на водилі, нерухомий зубчастий сектор та кривошипно-коромисловий механізм.
Патент на винахід № 104768
СПОСІБ ВИГОТОВЛЕННЯ СКЛАДНИХ ПРОФІЛІВ РІЗ.ЛЕЗ ІНСТРУМЕНТІВ І
ПРИСТРІЙ ДЛЯ УСТАНОВКИ ЗАГОТОВОК
Винахідники: Регей Іван Іванович; Стецько Андрій Євгенович; Млинко Оксана Іванівна;
Регей Роман Іванович
Реферат: Винаходи належить до технології механічної обробки складних профілів різальних лез інструментів шляхом контурного фрезерування металевих заготовок у вигляді тонких пластин. Спосіб виготовлення складних профілів різальних лез
інструментів передбачає фрезерування заготовок у вигляді тонкої металевої пластини, яку фіксують під гострим кутом до стола верстата, подають кінцеву фрезу і виконують контурне фрезерування складного профілю різальних лез інструментів. Пристрій для установки заготовок на столі фрезерного верстата для виготовлення складних профілів різальних лез інструментів складається з двох різновисоких призм з пазами під кутом до стола верстата для встановлення в них заготовки у вигляді металевої пластини, притискних планок та гвинтів. Винаходи забезпечують ефективне виготовлення складних профілів різальних лез інструментів за один прохід кінцевої фрези в металевій пластині.
Патент на винахід № 104770
ПРИСТРІЙ ДЛЯ ВИГОТОВЛЕННЯ ПАПЕРОВО-КАРТОННОЙ ПРОДУКЦІЇ
СКЛАДНОЇ КОНФІГУРАЦІЇ ПО ПЕРИМЕТРУ
Винахідники: Регей Іван Іванович; Млинко Оксана Іванівна; Кушка Андрій Васильович;
Регей Роман Іванович
Реферат: Пристрій для виготовлення паперово-картонної продукції складної конфігурації по периметру призначений для впровадження у виробництво поліграфічної продукції
(дитячої літератури, листівок, календарів) і картонних засобів пакування для різноманітних товарів. Він складається з підпружиненої пластини з криволінійною різальною крайкою, рухомого ножа з аналогічною криволінійною різальною крайкою, жорстко приєднаного до куліси з каменем, кривошипа, шарнірно з'єднаного з каменем.

Патент на винахід № 104772
ПРИСТРІЙ ДЛЯ ФАЛЬЦЮВАННЯ РОЗГОРТОК КАРТОННОГО ПАКОВАННЯ
Винахідники: Регей Іван Іванович; Бегень Петро Ігорович; Млинко Оксана Іванівна
Реферат: Пристрій для фальцювання розгорток картонного паковання призначений для впровадження у виробництво тари з картону, складається з опорної плити з вакуумними присмоктувачами для закріплення картонної розгортки, двох повзунів на горизонтальних напрямних, до яких шарнірно приєднані гачки для фальцювання незафіксованих ділянок картонної розгортки та коромисла із валиками для обтискування фальців.
Патент на винахід № 104790
МАЛЬТІЙСЬКИЙ МЕХАНІЗМ З КОРЕКЦІЄЮ РУХУ ВХІДНОЇ ЛАНКИ
Винахідники: Полюдов Олександр Миколайович; Регей Іван Іванович; Коломієць Андрій
Борисович
Реферат: Заявлений мальтійський механізм з корекцією руху вхідної ланки складається з хреста з пазами, блокувального пристрою, водила з пальцем, повзуна, що розміщений на водилі, та ролика, розташованого у пазу нерухомого кулачка. Жорстко з'єднані водило і блокувальний пристрій вільно посаджені на вал, до якого жорстко приєднаний кривошип, на якому шарнірно встановлено двоплече коромисло. Одне плече коромисла шарнірно з'єднане з віссю повзуна, а друге плече - з віссю ролика.
Патент на винахід № 104796
ПРИСТРІЙ ДЛЯ ТРАНСПОРТУВАННЯ ЗОШИТІВ НА ХИТНИЙ СТІЛ
НИТКОШВЕЙНОГО АВТОМАТУ
Винахідники: Хведчин Юрій Йосифович; Регей Іван Іванович; Книш Олег Богданович
Реферат: Пристрій для транспортування зошитів на хитний стіл ниткошвейного автомата містить сідлоподібний стіл, ланцюговий транспортер з упорами, боковий упор на хитному столі. Сідлоподібний стіл зі сторони обслуговуванняниткошвейного автомата після ланцюгового транспортера укомплектований зубчастопасовою передачею з ведучим і веденим шківами, яка містить кроковий двигун, з'єднаний з ведучим шківом, і три клапани, закріплені на зовнішній стороні зубчастого паса з рівномірним кроком.
Додатково на сідлоподібному столі встановлені дві нерухомі гірки на початку та в кінці зубчастопасової передачі, з якими контактують ролики клапанів, кожен з яких шарнірно закріплений на продовженні рухомої губки відносно осі нерухомої губки. А в сідлоподібному столі та хитному столі зі сторонизубчастопасової передачі виготовлений горизонтальний паз для вільного переміщення в ньому нерухомих губок клапанів.

Патент на винахід № 104837
ШКАЛА КОНТРОЛЮ ЯКОСТІ ДРУКУВАННЯ НА ЦИФРОВИХ МАШИНАХ ТА
ПРИСТРОЯХ
Винахідники: Ривак Павло Миколайович; Репета Вячеслав Богданович; Шаблій Ігор
Васильович
Реферат: Запропонована шкала контролю якості друкування на цифрових машинах та пристроях, що формують багатокольорове зображення, яка включає поля півтонів і тонів, вертикальні і горизонтальні штрихові елементи, штрихові елементи розміщені під кутом
45° або 135°. При цьому ширина штрихових елементів першого блока шкали складає 0,352 мм, а для полів наступних блоків шкали зменшується за геометричною прогресією на 0,99
і штрихові елементи усіх полів шкали розміщені під кутами растру: 0° - для жовтого, 75° - для пурпурного, 15° - для голубого, 45° - для чорного кольорів при розвороті аркуша паперу на 90°.
Патент на винахід № 105269
ПРИСТРІЙ ДЛЯ ФАЛЬЦЮВАННЯ РОЗГОРТОК КАРТОННОГО ПАКОВАННЯ
Винахідники: Регей Іван Іванович; Бегень Петро Ігорович; Млинко Оксана Іванівна
Реферат: Пристрій для фальцювання розгорток картонного паковання призначений для впровадження у виробництво тари з картону, складається з опорної плити з вакуумними присмоктувачами для закріплення картонної розгортки, а засобом переміщення виконавчих інструментів - двох фальцювальних та обтискного валиків - служать два Г-подібні ланцюгові транспортери, розташовані ліворуч та праворуч від опорної плити, робочі ділянки яких знаходяться над опорною плитою.
Патент на винахід № 106241
ПРИСТРІЙ ДЛЯ ОБ’ЄМНОГО ФОРМУВАННЯ ПАКОВАНЬ ХАРЧОВИХ
ПРОДУКТІВ
Винахідники: Коломієць Андрій Борисович; Регей Іван Іванович; Кузнецов Владислав
Олександрович
Реферат: Винахід стосується пакувального машинобудування для харчової промисловості, а конкретно - галузей, які виготовляють устаткування для виробництва пакування харчових продуктів з паперу та картону. Пристрій для об'ємного формування паковань харчових продуктів містить станину, стіл з вертикальним тунелем та важільний механізм. Важільний механізм містить кривошип, що закріплений на привідному валу і з'єднаний з шатуном, двоплече коромисло, яке одним плечем приєднане до кінця тяги,
інший кінець якої з'єднаний з повзуном із закріпленою на ньому формувальною колодкою, що переміщується вздовж вертикальної напрямної у тунелі. На іншому плечі коромисла встановлено камінь, що шарнірно з'єднаний із шатуном і роликом, який переміщується у
нерухомому криволінійному пазу. Винахід дозволяє підвищити продуктивність та надійність в експлуатації.
Патент на винахід № 106252
ПРИСТРІЙ ДЛЯ ФАЛЬЦЮВАННЯ РОЗГОРТОК КАРТОННОГО ПАКОВАННЯ
Винахідники: Регей Іван Іванович; Бегень Петро Ігорович
Реферат: Винахід стосується пакувального машинобудування, а саме - галузі, сфера діяльності якої пов'язана з виготовленням обладнання для виробництва картонної тари для пакування різноманітної продукції. Пристрій для фальцювання картонних розгорток, включає станину, нерухому опорну плиту з присосами для утримування картонної розгортки, зубчасту рейку, праве і ліве зубчасті колеса, які контактують із зубчастою рейкою та мають жорстке з’єднання з правим та лівим важелями відповідно, при цьому до важелів шарнірно приєднані фальцювальні валики, та привід для переміщення важелів з валиками. Зубчаста рейка нерухомо закріплена на станині збоку від опорної плити, а зубчасті колеса посаджені на осях лівого та правого повзунів, які переміщуються у горизонтальних напрямних. Приводом для переміщення зубчастих коліс та важелів з консольно прикріпленими валиками є лівий та правий пневмоциліндри, штоки яких з'єднані з повзунами через пружини стиску для зворотно-поступального горизонтального переміщення у зустрічному напрямку. Винахід дозволяє спростити конструкцію приводу пристрою та покращити умови виконання операції фальцювання та склеювання.
Патент на винахід № 106501
ПРИСТРІЙ ДЛЯ ДОСЛІДЖЕННЯ ПРОЦЕСУ ФАРБО ПЕРЕДАЧІ У
ДРУКАРСЬКОМУ КОНТАКТІ
Винахідники: Репета Вячеслав Богданович; Шибанов Володимир Вікторович
Реферат: Винахід належить до пристроїв для вивчення характеру фарбопередачі у друкарському контакті. Пристрій містить цифрову камеру, джерело освітлення, верхній та ніжній диски, засіб приведення дисків у контакт. Згідно з винаходом під нижнім диском додатково встановлено п'єзоелектричний датчик з аналого-цифровим перетворювачем, підключеним до комп'ютера з можливістю визначення виникаючих напружень у друкарському контакті. Пристрій дає можливість паралельного аналізу як відеокадрів, так
і виникаючих напружень у друкарському контакті.
Патент на винахід № 106574
ПРИСТРІЙ ДЛЯ ФАЛЬЦЮВАННЯ РОЗГОРТОК КАРТОННОГО ПАКОВАННЯ
Винахідники: Регей Іван Іванович; Бегень Петро Ігорович; Млинко Оксана Іванівна
Реферат: Пристрій для фальцювання розгорток картонного паковання призначений для впровадження на підприємства для виготовлення споживчої тари. Він складається зі
станини, опорної плити з вакуумними присмоктувачами для фіксування картонної розгортки, двох криволінійних фальцювальних напрямних, що жорстко приєднані стержнями до двоплечого водила, яке обертається навколо вертикальної осі.
Патент на винахід № 107121
СПОСІБ ВИГОТОВЛЕННЯ ШТАМПІВ ДЛЯ ТИСНЕННЯ ЛАЗЕРНИМ
ГРАВІЮВАННЯМ
Винахідники: Маїк Володимир Зіновійович; Ярка Наталія Володимирівна; Сисюк
Валентина Григорівна; Давискиба Петро Михайлович; Гранчак Василь Михайлович
Реферат: Винахід відноситься до поліграфічної промисловості, а насамперед відноситься до способу виготовлення штампів для тиснення лазерним гравіюванням.
Спосіб виготовлення штампів для тиснення лазерним гравіюванням полягає в тому, що фотополімеризаційноздатна композиція, основним складником якої є олігоуретана- крилатний олігомер на основі аліфатичного діізоціанату(ізофорондіізоціанату), попередньо експонується до повної полімеризації шару фотополімеру, піддається лазерному випромінюванню для створення необхідного профілю друкарського елемента шляхом вилучення певної товщини шару матеріалу.
Патент на промисловий зразок № 27003
ГАРНІТУРА ШРИФТУ «MEDIALGROT»
Винахідники: Васюта Світлана Петрівна, Хамула Орест Григорович, Куць Ярослав
Йосипович, Яців Маркіян
Свідоцтво про реєстрацію авторського права на твір № 57828
КОМП’ЮТЕРНА ПРОГРАМА «ПРОГРАМНИЙ КОМПЛЕКС
«ТОЧНІСТЬ ТА ШОРСТКІСТЬ»»
Винахідник: Стецько Андрій Євгенович


Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©chito.in.ua 2017
звернутися до адміністрації

войти | регистрация
    Головна сторінка


загрузить материал