Пояснювальна записка до дипломної роботи містить 57 сторінок, 25 рисунка, 8 таблиць, 16 бібліографічних найменувань
Pdf просмотр
Дата конвертації11.03.2017
Розмір6.09 Kb.
ТипПояснювальна записка

Реферат
Пояснювальна записка до дипломної роботи містить 57 сторінок,
25 рисунка, 8 таблиць, 16 бібліографічних найменувань.
В роботі було розглянуто супутники класу Cubesat, можливості їхнього застосування, стандарти та види. Були досліджені принципи роботи датчиків кутових координат Сонця (ДККС), види конструкцій існуючих ДККС, що встановлені на супутники. Були розглянуті переваги і недоліки датчиків та приведені приклади готових сенсорів.
Була проаналізована робота датчика кутових координат Сонця супутника PolyITAN-2. Досліджувався принцип роботи даного датчика, його конструкція, переваги та недоліки, що притаманні попереднім модифікаціям та можливість покращення точності вимірювання координат.
Для точнішого визначення кутових координат Сонця і спрощення алгоритму розрахунку кута був розроблений сенсор кутових координат. Були досліджені кутові характеристики прототипу в результаті яких зроблено висновки про покращення характеристик порівняно з попередньою конструкцією сенсора.
Ключові слова: Cubesat, датчик кутових координат Сонця, орієнтація космічного апарату, датчик грубої орієнтації, датчик точної орієнтації,
щілинний датчик.


Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©chito.in.ua 2017
звернутися до адміністрації

войти | регистрация
    Головна сторінка


загрузить материал