Сценарій випускного вечора в 11-х класах
Скачати 44.21 Kb.
Pdf просмотр
Дата конвертації26.12.2016
Розмір44.21 Kb.
ТипСценарій

1
ВИПУСКНИЙ ВЕЧІР
Сценарій випускного вечора в х класах (1 червня 2013 року)
Н.Г. Ось і настав цей незвичайний день. День святковий, радісний, веселий і сумний водночас. День розставання зі школою, рідними, затишними стінами, гомінкими коридорами, щирими друзями, добрими наставниками, люблячими батьками, рідною домівкою. Тільки вчора останнім акордом шкільної симфонії відлунали екзамени. Залишились позаду і казково-незвіданий світ пізнання, і щире спілкування, ідо болю знайома мелодія останнього шкільного дзвінка. Все це - позаду. А попереду самостійне життя. Ми запрошуємо до залу випускників
2013 року. Зустрічаймо і класи та їх класних керівників Привітаймо їх гучними оплесками
(
Входять випускники
)
Н.Г. В цей урочистий день випускники прощаються із рідною школою. Вчителі передали їм свої знання, вклали в кожного часточку свого серця , допомогли знайти своє місце вжитті. Хай же воно буде сповнене радістю, щастям, творчою працею. Досягти цього буде нелегко, адже відсьогодні кожен піде своїм власним шляхом, не оглядаючись, не чекаючи підказок, кожному доведеться самостійно шукати відповіді на безліч запитань. І, щоб старту самостійне життя був значно легшим, щоб починався він із приємних спогадів про останній шкільний бал, ми зібрались сьогодні у цьому світлому залі.
(Лунає Гімн України)
Н.Г. Вечір присвячений випуску - дозвольте вважати відкритим.
(Звучить привітання від президента та адміністрації міста)
(Ролік 1 – звернення до директора 2.00)

2
Н.Г. А зараз надаємо слово директору школи.
Н.Г. Слово для привітання надається гостям свята.
Філімонов О . Ось і настав цей день - день прощання зі школою. Попереду - незвідана даль. Позаду - батьківський поріг, протоптана стежина у шкільному дворі, незрадлива мамина усмішка зі сльозою на щоці. Знайти себе, своє місце вжитті, вирости й вижити, бути завжди Людиною про це мріє кожен.
Ільманенко Д. Моя земля, мій отчий край, батьківська сторона, родинне гніздо, моє рідне місто. Сьогодні все тут. Сьогодні ми разом промовимо слова подяки вчителям та батькам. Ми зібралися усією родиною. Які ніжні почуття охоплюють душу Серце переповнює любов до життя, дорідних людей
Рогова А. Ми хочемо сказать слова подяки нашим заступникам Василенко Ганні Іванівні, Лагоді Ірині Миколаївні, Фартушній Анжеліні Олегівні та
Заводович Ользі Григорівні. (квіти)
Верес Т. Яким одноманітним було б наше шкільне життя без яскравих і веселих свят, концертів, конкурсів, дискотек, організованих Савченко Ярославною Вікторівною і за це їй велике спасибі. А ще є люди в нашій школі, які слідкують затим, щоб в школі було чисто, затишно і гарно. Дякуємо за це шановній Ользі Єгорівні та всім техпрацівникам школи.(квіти) Пісня «___________________________________________».
Сиволобова Я. Рідні наші Мамо Тату Дякуємо зате, що дали нам життя, що завжди любили й вірили в наші сили. Ваші добрі серця завжди допомагатимуть ужитті, а промінь сімейного вогника світитиме в далекій і незвіданій дорозі.

3
Сирих П. Рідні наші, дякуємо зате, що ростили нас, віддаючи свою молодість і життя, раділи та сумували разом з нами. Вибачте нас за всі прикрощі, що вам завдали, і повірте, що ми будемо гідними називатися вашими дітьми.
Разом. Любі наші, доземний уклін вам!(вклоняються 3 рази)

(Ролік 2 – звернення до батьків 4.00)

Слово батькам.

Шевченко А. Білим голубом, тихою казкою увійшли вив наше дитинство. Весняним цвітінням, чарами осені бриніла мелодія ваших уроків. Щедрість душі своєї, доброту серця віддали ви для нас.
Шинкарецький А. Велике спасибі хочеться сказати вам, шановні перші вчителі Це ж завдяки вашим старанням, сумлінню і витримці ми досягли перших результатів у своємужиття. Тож прийміть ці квіти, як вдячність від усіх нас.
(квіти)

Марунич Д. Сьогодні наш день, наше свято А завтра буде нове життя, буде багато цікавих відкриттів.
Гілевич Д.Пройшла найпрекрасніша пора людського життя - дитинство, і за шкільними порогом для нас почнеться доросле життя, а дитячі забави, ігри залишаться з нашими молодшими друзями. Входять малюки
Паша Зарицький.
Ого! Як ви повиростали Вже справжні дяді й тьоті стали.
І уявить не можем ми, Що й ви малі колись були.
Міра Шатова. Вам вручать скоро атестати. Тож хочемо вас привітати, Вам побажання шлем дитячі,
Бажаєм щастя та удачі.
Паша Зарицький.
Щоб ви у вузи поступили, Роботу щоб усі знайшли, І мали хату чи квартиру, В достатку й радості жили.
Міра Шатова.
Щоб мали ви городі дачку, Щодня щоб їли шоколад, Щоб ви придбали інотачку, І щоб всім ї був тільки лад.
Паша Зарицький.
А як усе вже у вас буде, І слава, й визнання прийде Як станете якимось босом, Не задирайте тільки носа І пам'ятайте повсякчас, Що є батьки рідненькі у вас.
Міра Шатова.
А ще завжди не забувайте Учителів, і школу, й клас, І, звісно, не забудьте й нас. випускники Марунич та Гілевич дарують малюкам шоколадки.

(Ролік 3 – звернення до вчителів 3.00)

Савченко А. Я хочу, щоб ми привітали оплесками тих, хто разом з нами ділив радість нового відкриття, проводив цікаві позакласні заходи, допомагав організувати вечори, конкурси, змагання, хто вболівав за нас, хто радів нашим успіхам і засмучувався через невдачі, захоплювався та розчаровувався, а, отже, був поруч з нами всі ці роки.
Селіверстов В. Кожен з них залишив у наших душах добрий слід. Саме ті люди є інтелектом нації. Люди з великої літери. Люди, які мають не лише золоті руки, золоті голови, ай золоті серця
Разом. Вітайте вчителів 52 спеціалізованої школи
(ПІБ вчителів, які викладали у випускників + вручення золотих медалей)
Горбенко Ж. А ще хочеться висловити слова щирої подяки
Тернавській СвітланіМиколаївні…
Марус В. Та Зарицькій Світлані Петрівні, кращим класним керівникам нашої школи, які навчали, наставляли, хвалили, раділи разом з нами.
Тихонюк А. Вони, не жаліючи себе, вкладали у нас не тільки знання, ай душу. Знаєте, кожен клас схожий на своїх класних керівників. А такий же невгамовний, котрим до всього є діло, як Світлана Миколаївна.

6
Ляшенко М. А Б такий же спокійний та вимогливий, як Світлана Петрівна, але все ж у нас є спільне - людяність і порядність, готовність всім прийти на допомогу.
Гордієнко А. Шановні Світлана Миколаївна та Світлана Петрівна. Спасибі вам зате, що ви завжди йшли нам назустріч, завжди розуміли і підтримували нас!
Дроздовська К. Рідні наші Прекрасного вигідні, Бо вибрали вжитті свою мету. Промовимо усі ми вам "Спасибі" Затяжку працю вчительську, святу.
(квіти)

Слово надається класним керівникам.
Тернавська СМ, виступ
(Ролік 4 – презентація А класу 7.00 + вручення ОСКАРА)
Зарицька С.П., виступ.
(Ролік 5 – промо фильму А та 11 – Б класів 3.00)
Кузьминська А. Ми час не гаяли тут марно – Вивчали підготовку санітарну, Як першу допомогу надавати, Як шину треба накладати.
Гусейнов Е. І хлопці теж не відставали – У армію їх готували
Учили розбирати автомати, Водили в парк усіх стріляти.
(Ролік 6 – військові навчання 12.40)
Н.Г. Слово для привітання надається Чехместруку ЛІ.
Л.І.Чехместрук на сцені вручає нагороди та грамоти
Н.Г.. Дорогі друзі Ще не разу цьому залі лунатимуть сміх і спів, нові діти сідатимуть за парти і щороку школа прощатиметься зі своїми випускниками. А ви, дорогі випускники, востаннє стоїте у цьому святковому залі. Ще будуть сьогодні танці, сміх, радість, погляд крадькома, передчуття чогось незвичайного. А зараз настає самий хвилюючий момент. Цієї хвилини вичекали років. Для оголошення наказу по школі про випуск учнів 11 класу слово надається заступнику директора з навчально-виховної роботи Василенко Ганні Іванівні.
(Оголошується наказ)
(Директор вручає випускникам атестати.)
(Вручення грамот, подяк)
(Ролік 7– ЗНО 3.00)
Н.Г. Сьогодні, у цю мить, атестат зрілості отримують всі випускники нашої країни. Атестати в руках тримають і наші випускники. Закінчиться вечір, настане світанок, і наші діти розлетяться по світах шукати своєї долі. Запам'ятайте їх ось такими - юними, красивими, із сяючими очима і палаючими серцями.
Ільманенко Д. Сьогодні ми із світлою печаллю Ступили всі через шкільний поріг.

8
Філімонов О.Хай буде цей бентежний вальс прощальний Провісником незвіданих доріг
(Ролік 8 – вальс 4.00), вальсу залі.
Закрутько А. В минулому залишились уроки, Щоденники, екзамени, дзвінки, Були у школі цілих 11 років
Разом. Усе скінчилось- вже випускники. На душі бринить тривога, занімів порожній клас, То дитинство босоноге проводжає тихо нас.
Всі співають приспів : Прощавай, рідна школа моя Тільки знай сумуватиму я.
Пам’ятайці слова золоті Ти для нас найдорожча вжитті


Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©chito.in.ua 2017
звернутися до адміністрації

войти | регистрация
    Головна сторінка


загрузить материал