Шостого квітня 2012 року у на
Скачати 102.77 Kb.
Pdf просмотр
Дата конвертації26.12.2016
Розмір102.77 Kb.
Шостого квітня 2012 року у нашій школі пройшло свято Вами гордиться школа. На церемонії вітали переможців та учасників міських, обласних і Всеукраїнської олімпіад.
Ведучим свята – Стецишиній Віталіні та Ткаченкові Данилу – вдалося створити урочисту й водночас святкову атмосферу. Директор школи Когут Ольга Миколаївна привітала всіх, хто брав участь в олімпіадах, а також подякувала батькам і вчителям за виховання лідерів. Учні х класів, присутні в залі, аплодували Ткаченко Ользі, Ткачук Ганні, За- сульському Сергію, Лютому Олександру,
Засульській Ганні, Осередчуку Максиму, Біді Анастасії, Александровій Анастасії та іншим.
Заступник директора з навчально- виховної роботи Чередниченко Наталія Іванівна, як справжнісінький магістр наук, вручала грамоти та подарунки.
На церемонію були запрошені батьки всіх учасників. Їх переймала неймовірна гордість за своїх дітей.
Від імені батьків Засульська Ольга Миколаївна висловила подяку вчителям за їхню невтомну працю.
Отримуючи нагороду, приємно усвідомлювати, що своєю працею приносиш користь рідній школі. Хочеться сподіватися, що участь у предметних олімпіадах стане значним поштовхом до більш важливих перемогу житті кожного школяра.
Засульська ГА) Випуск № 8(25) квітень 2012 року В у г ледарська загальноосвітня школа І - І І І ступенів
Шкільний рюкзак
Вами гордиться школа
Щез дитинства мама привчила мене читати книжки, тому з першого класу кожного дня відвідую шкільну бібліотеку. Я вважаю, що люди, які читають книжки, дуже ерудовані. Маючи вихід до всесвітньої мережі Інтернет, я не забуваю про книжки. Відкриваючи нову книгу, поринаю у світ невідомого та цікавого.
Бажаю кожному учневі нашої школи відкрити безмежну країну літератури, бо, як зазначив український поет І. Франко Книги – морська глибина, хто в них пірне аж до дна, той хоч і труду мав досить, дивнії перла виносить.
Пономаренко Є. (А)

У рамках Тижня фізики учні А класу провели для школярів х класів уроки, на яких продемонстрували фізичні досліди. Захоплення, зацікавлення фізикою – ось що винесли малюки з цих уроків. Віримо, хтось із них у майбутньому прославить і себе, і школу саме у фізиці, можливості якої необмежені.
Хомець НМ,
учитель фізики
Тиждень Дитячої книги
Тиждень фізики
Невпинно разом із весною наближається велике свято – Великдень. Писанки, крашанки – чи не найголовніші символи цього свята, бо багато хто полюбляє докласти і своїх зусиль до виробів, які мають велику цінність для народних уподобань. Ось і діти х, х класів приготували розмаїті атрибути Паски, вклавши часточку душі. На заході, який відбувся 11 квітня у шкільній Світлиці, діти представили свою колекцію писанок та крашанок, які виготовили власноруч. А учні х та х класів підготували цікаву інформацію, декламували вірші, доносячи до слухачів нові відомості, котрі із зацікавленістю сприймали присутні. Розширення та поглиблення знань учнів про одне з головних церковних свят та його традиції має неабияке значення для національного виховання, адже Великдень – це свято любові, перемоги добра над злом, подолання смерті та прощення ближнього. Захід проводився під керівництвом
Костінець Лідії Миколаївни та Ніколенко Ольги Василівни. Подяку їм висловлюємо не лише ми, глядачі, ай учасники дійства, які, готуючись до свята, відкривали для себе його нові грані. Р. 20 квітня колекція писанок та крашанок учнів школи прикрасила виставку в культурно-дозвіллєвому центрі, де проходив захід Христос Воскрес у рамках обласного фестивалю Паска красна.
Шавиріна ДБ)
СТР. 2 У родинному колі
Великдень
ШКІЛЬНИЙ РЮКЗАК ВИПУСК № 8(25)
Рід, родина, родовід – ці слова є важливими для кожної сім’ї. П’ятикласники, які відвідують гурток Народознавство, вирішили переконатися у цьому на практиці.
Метою заняття У родинному колі було завдання перевірити, як добре діти знають родовід своєї сім’ї, презентувати герб родини, розповісти про своїх бабусь та дідусів.
Скажімо, презентація гербу сім’ї мала представляти собою малюнок з використанням народознавчих елементів. Діти використовували калину, мамину черешню (пісня Д. Гнатюка, віночок тощо.
У конкурсі на кращу приказку чи прислів’я важко було визначити переможця, оскільки кожний вислів мав право на перемогу Яке коріння, таке й насіння, Шануй батька й неньку, то буде тобі скрізь гладенько та багато інших.
Прослухавши розповідь учителя проукраїнські сімейні традиції, діти виконали підсумкове завдання. Із запропонованих слів-понять треба було вибрати потрібні на довгому життєвому шляху. Учні взяли в дорогу Знання, Дружбу, Щирість, Повагу, Сміливість, Родину тощо.
Такі заняття підтверджують істинність думки, що у гарній родині, яку віночку, діточки, як квіточки.
Соловйова О.О.,
соціальний педагог
Загальновідомо, що талант немає віку та обмежень. Керуючись цим переконанням, фахівці Вугледарського виконкому провели конкурс Повір у себе, і в тебе повірять інші.
Учасниками цього заходу сталий учні Вугледарської ЗОШ № 3 – Макси- мов Іван (Б клас) та Симонова Катерина (Б клас. Вони виступили удвох номінаціях
«Декоративно-прикладне мистецтво і Живопис. Компетентне журі оцінювало майстерність виконання та самобутність, неповторність кожного виробу чи малюнка.
Максимов Іван є учнем Школи мистецтв (клас малювання і клас фортепіано. Його довершена грана фортепіано не раз викликала захоплення слухачів. Знають його також як художника - початківця. Про це свідчать малюнки, виставлені на конкурс Батьки і діти, Квітка, Вечірній смуток, Політ мрії, Маска та багато інших. Роботи яскраво передають настрій, думки, переживання автора.
Ще одна представниця когорти талановитих – Симонова Катерина. Учениця представила на конкурс вироби у цікавій, захоплюючій техніці квілінг (скручування паперу. Перед журі постали дивовижні картини на тему паперових фантазій Квіткове поле, Паперова рапсодія, Лебідь. Дівчина своїми руками створила незвичайні вироби, вклала в них творчий політ душі.
Максимов Іван став переможцем, а Симонова Катя посіла ІІІ місце.
Цей конкурс ще раз підтверджує ніщо не заважає розвиватися таланту. Для цього треба лише повірити в себе, і в тебе повірять інші
Соловйова О.О., соціальний педагог Повір у себе
відуальне завдання, виконуючи яке, ми познайомилися з політичними діячами, які активно брали участь у процесі творення нашої держави. Яскравим представником українського державотворення є Християн Георгійович Раковський. Він зробив вагомий внесок у розвиток народного соціалістичного руху, був гарним дипломатом і революціонером на теренах Радянської України. Ще однією яскравою особистістю державотворення є Павло Скоропадський. Життя Павла Скоропадського цікаве не лише як життя політичної постаті, алей як культурного діяча, нащадка гетьмансько- старшинського роду. Прийнятим 7 квітня 2003 року розпорядженням президента України визначено за необхідне, підтримуючи ініціативу громадськості, відзначити 130-річчя від дня народження цього визначного громадсько- політичного діяча. Ці та інші представники українського державотворення зробили величезний внесок у розвиток нашої держави. Людство пишається ними, й недарма, адже саме вони стояли у витоків нашої незалежності.
Масло В. (А)
11 квітня начальник відділу у справах сім’ї та молоді міського виконкому Діденко М. О. та головний спеціаліст служби у справах дітей Короленко О. В. провели бесіду з учнями А класу з теми Захист дітей проти всіх видів насильства. Ця тема є актуальною та важливою, тому ми були активними під час бесіди. Ось які правила допоможуть нам, дітям, у небезпечних ситуаціях Умій сказати ні вимогам або наказам дорослого, якщо вони для тебе небезпечні.
● Уникай усамітнення. Приховуй інформацію, яку можна використати для створення для тебе небезпечної ситуації. Не бери подарунків від чужих і незнайомих для тебе людей.
● У разі виникнення небезпеки необхідно просити інших про допомогу. Ми вдячні за такі бесіди, тому що вони допомагають нам більше дізнатися проте, як захистити себе в небезпечній ситуації. Тож будьмо пильними тане забуваймо про правила безпеки

Бойченко К. (А)
10 квітня на уроці права, вивчаючи тему Працевлаштування неповнолітніх, ми дізналися, що з 14 років нам вже надається можливість працювати. Це добре, бо відтепер ми здатні самостійно заробляти гроші та витрачати їх на себе, не турбуючи батьків. Законодавство країни підтримує нас у цьому, створює умови для праці скорочений час роботи, вигідна заробітна платня, охорона праці. Але існують певні труднощі малий перелік місць працевлаштування, експлуатація дитячої праці, багато формальностей під час влаштування на роботу. У всьому є свої плюси та мінуси.
Ткаченко ОБ)
На уроці правознавствами переглянули кінофільм Торгівля людьми. Усім відоме таке поняття, як рабство, але на уроці ми детальніше познайомилися з проблемою торгівлі людьми. Це небезпечні ситуації, які мають неприємні наслідки у вигляді тяжких емоційних та фізичних стресів для людини. Кожен із нас має знати, що ніхто незахищений від такого перебігу подій. Із року в рік під вплив шахраїв, мета яких
– використання нелегальної праці, утому числі у сфері секс-послуг, потрапляє все більше дітей та дорослих. Щоб уникнути цієї ситуації, треба бути дуже обережними, уважними, і ні в якому разі не бути наївними, бо саме цим користуються нечесні ділки.
Шавиріна МБ)
Під час проведення Тижня правознавства А клас виконав творчу роботу Обличчя українського державотворення. Кожному учню нашого класу було надано інди-
ВИПУСК № 8(25)
СТР. 3 ШКІЛЬНИЙ РЮКЗАК
Тиждень права у школі очима дітей
Тиждень знань безпеки життєдіяльності
Тиждень безпечного руху
Педагоги школи намагаються не лише навчити дітей правильно поводитися під час такої екстремальної ситуації, як, наприклад, пожежа, ай доступно роз’яснити основні правила безпеки і в побуті, і під час відпочинку, щоб екстремальних ситуацій з дітьми просто не виникало. Навіть найменші наші школярі із задоволенням демонструють свої знання, хором називаючи телефон рятувальників. Традиційно діти активно долучилися до конкурсу малюнків Охорона праці очима дітей. У роботах дітлахи відобразили не лише свої знання правил безпеки, ай мужніх та сміливих МНС-ників, які заради спасіння людського життя готові приборкати вогонь, воду та інші небезпеки.
Статистика свідчить, що рівень смертності, травматизму, аварій та катастроф в Україні в кілька разів перевищує аналогічні показники розвинутих країн. Саме тому Тиждень безпеки життєдіяльності є надзвичайно важливою подією у виховному процесі. Завдяки подібним заходам можна суттєво знизити перелічені статистичні показники.
Адміністрація школи
Протягом тижня, з 23 по 28 квітня, у
Вугледарській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 3 пройшов Тиждень знань безпеки життєдіяльності.
У рамках цього традиційного та масштабного заходу було проведено безліч різноманітних екскурсій, рольових ігор і конкурсів з учнями закладу. Основною метою Тижня знань безпеки життєдіяльності є профілактика травматизму і загибелі дітей при різного роду надзвичайних подіях. Це досить актуально напередодні свят, літніх канікул, коли велика кількість підлітків на тривалий час залишається без нагляду дорослих.
Хоча в нашому місті немає керованого світлофором руху, але діти повинні знати значення кожного кольору на світлофорі як таблицю множення та пам’ятати на все життя. А це означає бути вихованими, свідомими пішоходами. І це підтверджують учасники агітбригади

Треба знати правило руху єдине,
Бо життя в нас одне
Учні А класу
У рамках Тижня безпечного руху у нашій школі активно працювала агітбригада
«Світлофорчик». Юні інспектори розповідали учням початкової школи проте, як важливо знати й дотримуватись правил дорожнього руху. І в цьому, зі слів п’ятикласників, найкращим помічником є світлофор. Діти нагадали і проте, на яке світло можна переходити дорогу, на яке треба чекати.
«Світлофорці» відвідали кожен початковий класі скрізь зустріли зацікавлених та вдячних слухачів. Учні 1 -4 класів уважно слухали правила у віршованій формі, від знання яких залежить їхнє здоров’я.

85670, м. Вугледар, вул. Радянська, 2
Вугледарська загальноосвітня школа
І-ІІІ ступенів № 3 серйозні, ніж олімпійські ігри. Такі ж переживання, така ж жага перемоги й така ж підтримка (Один – за всіх, а всі – заодно- гота повага до суперників. Для нас головне було – бути єдиною командою. Біг з перешкодами з баскетбольним м’ячем, біг на короткі дистанції з повітряною кулькою та тенісною ракеткою, різноманітні ігри пінгвін, посадка овочів тощо – у цих та інших естафетах брала участь наша команда. Протягом усієї грими отримували перемогу та зазнавали поразки. Змагання промайнули дуже швидко. Коли судді оголосили результат, ми трішки засмутилися, бо перемогти не вдалося. Але програвати теж треба вміти. Йми віримо, що попереду нас чекають великі перемоги
Пугач Юлія (Б )
9 квітня умісті Красноармійську відбулися спортивні змагання Лелеченя між учнівськими командами різних міст Донецької області Димитрова, Новогродівки,
Селідова, Добропілля та Красноармійсько- го району. Представляти місто Вугледар випала честь учням А, Б та го класів нашої школи. Бути учасником спортивних змагань дуже приємно та відповідально. Свою команду ми назвали «Кока-кола», тому девізом стали такі слова Ми команда Кока- кола - не живѐм мы без прикола. Звичайно, ми дуже хвилювалися, але нас підбадьорювала та заспокоювала вчитель фізичного виховання й організатор
Зіборова Вікторія Миколаївна. Спорт – це не тільки веселі жарти, ай серйозність та зібраність. Лелеченя - справжні спортивні змагання, не менш
«Лелеченя»
Телефон:
(06273)-6-57-58;
(06273)-6-41-78
Ел. пошта ВИПУСК № ШКІЛЬНИЙ РЮКЗАК
СТР. 4 У режимі школи велике значення надається організації раціонального, збалансованого харчування відповідно довіку і стану здоров’я учнів. Велику роль в організації харчування і контролю за ним відіграє комісія громадського контролю з організації харчування. Громадський контроль здійснюється адміністрацією школи, бракеражною комісією та членами батьківського комітету. Отож, члени батьківського комітету періодично перевіряють харчування у школі. Яка мета таких перевірок Важливо не тільки, щоб страва була вчасно зварена, подана та щоб була тепла. І вчителів, і батьків цікавить якість харчування. Як зазначає Міхеєва МІ, мати учениці Б класу, батьків, у першу чергу, а не вчителів, повинні хвилювати питання, що, де та коли їсть їхня дитина. Ось висновки, які зробили члени батьківського комітету Б класу територія їдальні та кухні, прилавки, посуд знаходяться у відмінному стані одяг працівників їдальні чистий і охайний на стенді у їдальні висить для ознайомлення меню їжа має приємний естетичний вигляду наявності різноманітні страви м’ясні, овочеві, каші, макаронні вироби, салати тощо страви мають добрий не лише зовнішній виглядай смачні, нагадують домашнє приготування їжа нежирна, не гірка, несолона вражає свіжа духова випічка. Результатами перевірки батьки
Харчування
залишилися задоволеними. Вони впевнені якщо ми спільними зусиллями вдома та в школі – будемо піклуватися про дітей, то наші діти в майбутньому будуть здоровими.
Кучерук Л.О.
заступник директора
з виховної роботи
Савчук - мама Савчук Татьяна Владими- ровна, папа Савчук Андрей Петрович и ученик Б класса общеобразавательной школы №3 Михайленко Никита, которые и заняли І-ое место.
Спасибо родителям, которые живут интересами своей семьи, интереса- ми своих детей.
От всей души поздравляем вас и желаем достойно выступить в финале на Всеукра- инском фестивале Мама, папая спор- тивная семья» в городе Полтаве.
Котляр И. В, представитель команды,
учитель физического воспитания
20 апреля 2012 года в г. Донецке состоялся большой спортивный праздник – ІІ этап областных соревнований Мама, папая спортивная семья». 23 семьи из разных городов Донецкой области приняли участие в празднике.
Взрослые мамы и папы наравне со своими детьми бегали, прыгали, играли, метали, ползали, шутили и смеялись...
Нужно было показать не только свою физическую подготовку, но и блеснуть знаниями в области физкультуры и спорта. Город Угледар представляла семья Мама, папая спортивная семья.Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©chito.in.ua 2017
звернутися до адміністрації

войти | регистрация
    Головна сторінка


загрузить материал