Звіт про роботу учнівського самоврядування зa 2013 2014 н р. спеціалізованої школи №61 Шкільне учнівське самоврядування добровільна, недержавна
Скачати 34.06 Kb.
Pdf просмотр
Дата конвертації29.12.2016
Розмір34.06 Kb.
ТипЗвіт

Звіт
про роботу учнівського самоврядування
зa 2013 – 2014 н. р.
спеціалізованої школи № 61Шкільне учнівське самоврядування – добровільна, недержавна, некомерційна дитяча організація учнів спеціалізованої школи № 61, яка в своїй діяльності керується Конституцією України, Статутом та рішенням
Ради Міністрів. Шкільне учнівське самоврядування здійснюється безпосередньо учнями спеціалізованої школи № 61.
Органами управління шкільного учнівського самоврядування є:
Президент шкільного учнівського самоврядування Васильєва Аліса та міністерства учнівського самоврядування.
Головна мета шкільного учнівського самоврядування – об’єднання зусиль у справі створення умов для вільного розвитку учнівської молоді та демократизації учнівського життя.
Учнівське самоврядування в школі має велике значення. Учні набувають передового досвіду самоорганізації та співпраці, у них формується життєва позиція та світогляд, основою якого є загальнолюдські цінності. При цьому розвивається терпимість до різних ідей і точок зору, вміння слухати і чути, дивитися і бачити, спостерігати й аналізувати, систематизувати і робити правильні висновки. Під час засідань школярі набувають навичок відстоювати власну думку, співпрацювати з іншими людьми.
У 2013-2014 н. р. відбулась активна співпраця педагогічного та учнівського колективів в різних сферах:


навчальній;


правовій;


інформаційній;


спортивній;


культурній;


сфері дозвілля;
Засідання учнівського самоврядування проводиться щосереди. Кожне міністерство має свій план роботи, за яким працює. У школі з допомогою шкільного парламенту було проведено ряд виховних заходів, які стали традиційними:


святковий концерт до Дня вчителя «Успіх учителя в успішності учня»;


«Посвята у першокласники»;


святковий концерт до 78-річчя школи «Зірки шкільного небосхилу»;


концертна програма, присвячена Дню Святого Миколая;


«Новорічна шоу-феєрія» для учнів 5-11 класів;


святковий концерт, присвячений Дню Соборності України;


свято до Дня Святого Валентина;святковий концерт до Міжнародного жіночого дня;


концертна програма, присвячена Дню Перемоги у ВВв;


урочиста лінійка, присвячена Останньому дзвонику.
Міністерство освіти
Провели День учнівського самоврядування, взяли участь у проведенні тижня правової освіти.

Міністерство дисципліни і порядку
Здійснювали постійний контроль за зовнішнім виглядом учнів, провели такі акції: «Молодь за здоровий спосіб життя!», «Наркотикам – ні!», «Молодь проти СНІДу», «Здоровеньки були».
Міністерство інформації
Підготували відеопрезентації до Міжнародного дня миру, до тижня безпеки дорожнього руху, до Всесвітнього дня молоді, до Міжнародного дня толерантності, до Міжнародного дня інвалідів. Провели радіоурок на тему: «Реквієм пам’яті жертв голодомору та політв’язнів». Допомагали у проведенні таких заходів: «День людини похилого віку», «Річниця визволення Києва та України від німецько-фашистських загарбників»,
«Колишніх вчителів не буває», екскурсії в шкільному музеї. Протягом року члени міністерства організовували роботу редакції щомісячної шкільної газети «Шкільний репортер».
Міністерство культури та дозвілля
Провели такі заходи, а саме: концерт до Дня вчителя, День української писемності та мови, «Новорічна шоу-феєрія». Учнівський актив школи взяв участь у проведенні Дня довкілля. Змістовним був і урок- екскурсія, присвячений Державним символам України, під час якого були використані матеріали музею й відеоматеріали, зібрані разом з учителями школи.


Міністерство спорту
Є невід’ємною складовою роботи учнівського самоврядування.
Членами сектору було організовано та проведено змагання у рамках
СШ № 61 з різних спортивних дисциплін, а саме: футбол, баскетбол, настільний теніс, волейбол тощо. Учасники шкільної команди з баскетболу стали призерами на змаганнях серед шкіл Шевченківського району.

Міністерство милосердя
Провели новорічну ярмарку і прийняли участь у благодійній акції
«Новорічні вогники надії », «Поділись іграшкою » та ярмарку «Солодощі серця » до дня Святого Валентина.

Участь молодого покоління в учнівському самоврядуванні – важливий шлях і умова залучення учнівської молоді до організаційної роботи, підготовки різноманітних заходів у школі, ефективної комунікації з усіма учасниками навчально-виховного процесу.
Основними засобами вдосконалення педагогічної допомоги учнівському самоврядуванню було: забезпечення реальних прав та обов'язків органів самоврядування; підвищення довіри педагогів до рішень учнівського колективу, його органів самоврядування; кваліфікована, тактовна допомога; цілеспрямоване навчання учнів складній справі організації життя учнівського колективу, керівництва справами школи.


Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©chito.in.ua 2017
звернутися до адміністрації

войти | регистрация
    Головна сторінка


загрузить материал