Звіт виконаної роботи Подільської районної організації Товариства Червоного Хреста за 2013 2014 роки Товариство Червоного Хреста свою діяльність здійснює, керуючись Конституцією
Скачати 27.81 Kb.
Pdf просмотр
Дата конвертації23.12.2016
Розмір27.81 Kb.
ТипЗвіт

Звіт виконаної роботи
Подільської районної організації
Товариства Червоного Хреста за 2013 - 2014 роки
Товариство Червоного Хреста свою діяльність здійснює, керуючись Конституцією
України, Законами України "Про Товариство Червоного Хреста України" і "Про символіку
Червоного Хреста та Червоного Півмісяця в Україні", іншими законодавчими актами та власним Статутом.
Основними напрямками діяльності Товариства є надання медико-соціальної допомоги незахищеним верствам населення ,самотнім непрацездатним громадянам похилого віку, ветеранам війни та праці, інвалідам, багатодітним та неповним сім'ям, дітям-сиротам, дітям вулиці, біженцям, мігрантам, постраждалим від природних і техногенних катастроф.
Подільська районна організація Товариства Червоного Хреста - частина єдиного
Національного Червонохрестного руху.
На сьогодні Подільська РОТЧХ об'єднує в своїх рядах 20850 членів Товариства, що складає 22 % всього дорослого населення Подолу.
Організація працює за різними напрямками і програмами, а саме:
1) Робота патронажної служби
В Подільський РОТЧХ працює 15 медичних сестер, які щоденно надають медичну допомогу та соціальну підтримку 160 інвалідам на дому. В співвідношенні по рокам було надано допомоги людям:
Кількість людей, що
обслуговувала
патронажна служба
Надано медичних послуг
2013
979
4567
2014
982
5879
Допомога на дому виконується по призначенню дільничних лікарів.
Патронажна медична сестра виконує такі маніпуляції та процедури: спостереження та оцінка стану хворого; внутрішньо-м'язові, підшкірні та внутрішньовенні ін'єкції; вимірювання артеріального тиску, температури тіла; лікування за допомогою банок, гірчичників, п'явок, компресів, клізм всіх видів
/очисні, сифонні, поживні, лікувальні, крапельні/; втирання лікувальних речовин, підготовка хворого для проведення різних досліджень: збір матеріалу для лабораторних досліджень. В плані догляду за хворими тісно співпрацюємо з районними поліклініками та управлінням охорони здоров'я району.
2) Діяльність медико-соціального центру Товариства Червоного Хреста
Медико-соціальній центр розташований за адресою: Контрактова площа 12.

В центрі щоденно, з 9:00 до 17:00, працюють :
кімната прийому громадян (де проводиться визначення проблем хворого, вимір артеріального тиску, веде прийом медична сестра) маніпуляційний кабінет кабінет фізіопроцедур кабінет лікувальної фізкультури, лікування на профілакторі Євмінова. мікро аптечний пункт з видачі медикаментів пункт прокату речей по догляду за тяжкохворими ( милиці, ходуни, інвалідні візки тощо)
працює фітобар, де відвідувачі можуть випити фіточаю. банк одягу - допомога одягом, пункт ремонту одягу та білизни склад речей на випадок надзвичайних ситуацій кімната для проведення занять по навчанню населення першої медичної допомоги, та кімната для проведення благодійних фуршетів для підопічних до свят.
Матеріальну допомогу (продуктами харчування, миючими засобами, памперсами тощо) Товариство надає нужденними по пред'явленню необхідних документів.
Допомогу в медико-соціальному центрі отримали:
мешканців району.
Всі послуги в Товаристві безкоштовні!
3) Співпраця з закладами освіти:
2013 2014 15899 чол.
16030чол.
На протязі останніх років значно покращилась співпраця з освітянськими закладами.
В школах району створені куточки Червоного Хреста, де діти за допомогою плакатів, роздаткових матеріалів, журналів можуть ознайомитися з діяльністю Товариства Червоного Хреста.
Окрім того, медичними сестрами Товариства проводяться лекції серед школярів про здоровий спосіб життя, як вберегтися від грипу та ін.
Всі школи району за рахунок благодійних коштів Товариства забезпечуються аптечками першої медичної допомоги. Так, наприклад в
2013 році, ціна аптечки становить 345 гривень. Всього по програмі "Аптечки
школам", в 201 році, було використано 10350 гривень коштів Товариства.
4) Благодійні заходи та акції:
Одним з напрямків роботи ТЧХ є проведення масових заходів для більшого охоплення населення району та міста й популяризацію милосердної діяльності
Товариства. Тому за останні роки Подільська районна організація провела декілька масштабних акцій на Контрактовій площі: до Дня Києва до Дня боротьби з туберкульозом до Свята Незалежності
до Дня інваліда - 200 інвалідів отримали постільну білизну (за рахунок спонсорів Товариства).

В співпраці з Шевченківською районною організацією Товариства Червоного
Хреста було проведено спільно на два райони акцію для молоді "Зупинимо ВІЛ разом!" - до дня пам'яті загиблих від СНІДу.
Щорічно проводимо свято для почесних донорів в районі і охоплюємо 200 осіб.
Також багато заходів проводиться для дітей-інвалідів, дітей з багатодітних родин та дітей-сиріт.
5) Готовність роботи в надзвичайних ситуаціях
і
г
Головною метою Товариства є полегшення страждань людей, захист їх життя і гідності під час збройних конфліктів, стихійного лиха, катастроф та аварій. Це важлива місія і до неї потрібно бути готовим повсякчас.
В Подільській РОТЧХ створено склад недоторканих запасів на випадок надзвичайних ситуацій, де зарезервовано: медикаменти, дезинфікуючі засоби, миючі засоби, гігієнічні набори, одяг, ковдри, рушники, білизна тощо.
Також на рахунку ТЧХ депонується певна сума коштів, для негайного перерахунку в місце виникнення стихійного лиха, надзвичайної ситуації.
В районі, в випадку надзвичайної ситуації, в співпраці з управлінням з надзвичайних ситуацій та МИС, надається адресна допомога населенню (при пожежах). Тісна співпраця ведеться з МНС по програмі допомоги безхатченкам в період холодів, Товариство передає для роботи в наметах медикаменти, одноразовий посуд, теплі ковдри, одяг, гігієнічні набори.
6) Робота з переміщеними особами з зони АТО.
В рамках проведення програми по допомозі переміщеним особам з зони АТО та пораненим було здійснено :
■ Видано 150 гігієнічних наборів на загальну суму 19539 грн.
■ Видано продуктів харчування на суму 17457 грн.
■ Одягу на суму 52895 грн.
■ 200 комплектів постільної білизни на суму 25680 грн.
Загальна сума допомоги переміщеним склала : 115571 грн.


Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©chito.in.ua 2017
звернутися до адміністрації

войти | регистрация
    Головна сторінка


загрузить материал